2733
2734
عنوان

میدونستی توی این ساعت به خواسته ات میرسی⏰

| مشاهده متن کامل بحث + 24669 بازدید | 1608 پست
سلام عزیزم ❤الهی امین چه دعای قشنگی 🤲🏻

🙏😍😘

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
سلام به صاحب الزمان بگید خیلی وقت پیش باهاتون حرف زدم قسمتون دادم به پهلوی شکسته حضرت زهرا،واقعا مگه ...

سلام عزیزم ان شاء الله مشکلاتتون به زودی حل بشه و حاجت روا بشید به حق آقا امام زمان عج الله آقای مهربونمون 

مطمئن باش خدا ، اهل بیت و امام زمان عج الله امام حی و زنده مون صداتون رو میشنون و دعاهاتون رو آمین میگن و ویژه برای شیعیانشون دعا میکنند بر طبق روایات متعدد که من فقط یه دونه اش رو براتون میزارم👇🏻 

و اما یه چیز دیگه بگم که از وقتی خودم مادر شدم بهش رسیدم 

دیدی بعضی وقتا یه حاجت داری هر چی خدا و ائمه رو صدا میزنی انگار نه انگار و دلسرد میشی از همه چیز . بعد یه نفر در میاد بهت میگه حتما حکمتی داره و خدا صلاح بنده هاش رو بیشتر میدونه....

الان که مادر شدم معنی این جمله رو بیشتر میفهمم 

گاهی بچه ام یه وسیله ی خطرناک میخواد هر چقدر گریه میکنه و خودش رو به در و دیوار میزنه ، من بهش نمیدم 

قطعا توی چشم اون ،من یک مادر بد هستم و حتی کسی که از دور ما رو میبینه و نمی دونه قضیه از چه قرار هست ، اون هم من رو مادر دل سنگ میدونه و .... 

قضیه ی خیلی از ما هاست با خدا 

به خدا اعتماد کن مطمئن باش مهربون تر از اون نیست ... 

مطمئن باش اگه چیزی خیر و صلاحت باشه بهت میده 

و در آخر این حدیث قدسی رو ببین 

و بدان که قرار نبوده دنیا جای راحتی و خوشی باشه 

اینجا فقط اومدیم امتحان بشیم و خودمون رو ثابت کنیم 👇🏻

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ان شاء الله مشکلاتتون به زودی حل بشه و حاجت روا بشید به حق آقا امام زمان عج الله آقای مهر ...

@mamane_hosnajon    

ببخشید عزیزم خیلی پر حرفی کردم 

تازه سعی کردم حرف هام رو خلاصه بگم  و کلی جمله ی دیگه هم میخواستم بگم 🤣اگه میشد ویس فرستاد راحت بود 

به نیت حاجت دلتون هدیه به صاحب الزمان عج الله 🤲🏻

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2728
سلام عزیزم قبول باشه خیر بیینی الهی، من ۱۰۰تا صلوات می فرستم.❤❤

قبول باشه عزیزم 🤲😍

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738
واسم دعا کنین

سلام گلم چشم حتما ان شاء الله به حق این وقت عزیز ، این ماه عزیز ، امام زمان عج الله آقای مهربونمون حاجت رواتون کنه

سلام عزیزم نفرمایید مرسی گلم

عزیییزمی 😘😘❤❤❤

فداتون 💞 چقدقشنگ❤️

قربونتون نظر لطفتونه عزیزم🍀💗

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
@هانااااااااا   @baharrrrr400   سلام عزیزم ❤️ به نیت حاجت دل شما هدیه به صاح ...

😭😭😭

ممنون عزیزم 

اِن شالله ی روز تاپیک بزنید بالاخره سرور دلها اومد🙏🙏

اللهم عجل الولیک الفرج..

اللهم عجل الولیک الفرج ...

اللهم عجل الولیک الفرج....💚💚💚

بحق این ماه عزیز..

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
😭😭😭 ممنون عزیزم  اِن شالله ی روز تاپیک بزنید بالاخره سرور دلها اومد🙏🙏 اللهم عجل الولیک ...

الهی آمین 🤲💚

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@baran_1401   سلام دوست گلم گفته بودین تگتون کنیم تو تاپیک هامون 💚  به نیت حاجت دل ...

سلام ممنون عزیزم ولی حاجت روا نشدم💔دوسال گذشت 

انشالله حاجت روا بشید.ممنونم بابت تگتون❤️‍🩹

خدایا سه سال شد!!حواست به من نیست؟؟🥀
2706