2733
2734

آقای من،

چندروز ازماه رمضان گذشت...اما هنوز خبری از ظهور شما در دل ما نیست! 

سفره دار رمضان شمایی.. 

و کسی در این میهمانی،محبوب تر است که شما، سهم بیشتری از قلـ❤️ـبش را تسخیر کرده باشید. 

ما فرزندان گریزپای شماییم، که به نداشتنتان عادت کرده ایم.و همه‌ی سهممان از انتظار،فقط هیاهویی تو خالیست. 

پیامبر اکرم (ص):

دعای روزه دار هنگام افطار مستجاب است.

آقاجان،می‌شود هنگام افطار برایمان دعا کنی؟ این رمضان حاجتی بزرگ داریم:

👈..شمــا..👉درد نداشتن شمـا..دویدن مدام برای یافتنتان، همه آرزویی است که در لابلای مناجات،به دنبالش میگردیم.

✔️برای قلب بیماران، چاره ای بیندیش. قلبمان جای خالی، برای حضور مداوم شما ندارد. 

به امیدعلاج آمده ایم.ما رادست خالی ردمکن.

به امیداجابت آمده ایم :یامجیب..یامجیب..

اللهم عجل لولیک الفرج 

دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

اللهم عجل لولیک الفرج💚💚💚

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدان‌ كه خداوند تبارك و تعالى بندگان خود را در زمان غيبتِ ولىّ‌اش با انواع محنت‌ها و بلاها امتحان مى‌كند تا بد از خوب جدا شود. پس درجات خوبان را بالا برده و پليدان را بعضى با بعض ديگر درآميزد و باهم گرد آورد؛ آن‌گاه همه را در آتش دوزخ بيفكند و خداوند عزّوجل فرموده است:

"مٰا كٰانَ اللّٰهُ لِيَذَرَ الْمُؤْمِنِينَ عَلىٰ مٰا أَنْتُمْ عَلَيْهِ حَتّٰى يَمِيزَ الْخَبِيثَ مِنَ الطَّيِّبِ"

"خداوند، مؤمنان را بر اين حال نخواهد گذاشت، تا اين‌كه پليد را از پاكيزه جدا سازد ....

و اين سنّت خداوند در گذشتگان و آيندگان است، همچنان‌كه خداى تعالى فرموده:

"آيا مردم چنين پندارند كه به صرف اين‌ كه گفتند ايمان آورديم، رها شوند و بر این ادعا هيچ امتحان نشوند و همانا كه ما امّت‌هايى كه پيش از اينان بودند را به آزمايش آورديم تا خداوند، راستگويان را از دروغگويان كاملاً معلوم سازد."

و حضرت اميرالمؤمنين صلوات‌الله‌علیه فرمودند:

"اى مردم! خداوند، شما را از اين‌ كه بر شما ستم كند، دور داشته، ولى شما را ايمن ننموده از اين‌كه شما را بيازمايد."

و او كه بزرگوارترين گويندگان است، فرموده:

"إِنَّ فِي ذٰلِكَ لَآيٰاتٍ وَ إِنْ كُنّٰا لَمُبْتَلِينَ"

" به راستى كه در اين وقايع و حوادث، آيات و نشانه‌هايى است و ما البته خوب و بد بندگان را امتحان مى‌كنيم."

📚 مکیال المکارم، جلد دوم

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2731

🔵 دعا برای ظهور امام زمان ارواحنا فداه بعد از هر نماز واجب در ماه مبارك رمضان

♦️ پيامبر اكرم صلي الله عليه وآله وسلم فرمودند : هر كس اين دعا را در ماه رمضان بعد از نمازهاي واجب بخواند، گناهانش تا روز قيامت بخشيده ميشود :

🔹أَللَّهُمَّ أَدْخِلْ عَلي أَهْلِ الْقُبُورِ السُّرُورَ. أَللَّهُمَّ أَغْنِ كُلَّ فَقيرٍ. أَللَّهُمَّ أَشْبِعْ كُلَّ جائِعٍ. أَللَّهُمَّ اكْسُ كُلَّ عُرْيانٍ. أَللَّهُمَّ اقْضِ دَيْنَ كُلِّ مَدينٍ. أَللَّهُمَّ فَرِّجْ عَنْ كُلِّ مَكْرُوبٍ. أَللَّهُمَّ رُدَّ كُلَّ غَريبٍ. أَللَّهُمَّ فُكَّ كُلَّ أَسيرٍ.

♦️ أَللَّهُمَّ أَصْلِحْ كُلَّ فاسِدٍ مِنْ اُمُورِ الْمُسْلِمينَ. أَللَّهُمَّ اشْفِ كُلَّ مَريضٍ. أَللَّهُمَّ سُدَّ فَقْرَنا بِغِناكَ. أَللَّهُمَّ غَيِّرْ سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ. أَللَّهُمَّ اقْضِ عَنَّا الدَّيْنَ، وَأَغْنِنا مِنَ الْفَقْرِ، إِنَّكَ عَلي كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ.

🔵 مضمون اين دعا فقط در دوران حكومت الهي و دولت حضرت مهدي ارواحنا فداه محقّق ميشود.

📚منابع:

منهاج العارفين ص ۲۱۴،صحیفه مهدیه بخش ۵  دعای ۹

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🔴 ماه خدا به شما روی آورد

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

اى مردم! همانا ماه خدا همراه با برکت و رحمت و آمرزش به شما روى آورده است ؛

ماهى که نزد خدا برترینِ ماه هاست،

و روزهایش برترینِ روزها، شب هایش برترینِ شب ها،

و ساعاتش برترینِ ساعات است.

ماهى است که در آن به میهمانى خدا دعوت شده اید و از شایستگانِ کرامت الهى قرار داده شده اید.

نَفَس هایتان در آن، تسبیح است، خوابتان در آن عبادت، عملتان در آن پذیرفته، و دعایتان در آن مورد اجابت است.

پس با نیت هاى راست و دل هاى پاک از پروردگارتان بخواهید تا براى روزه دارى آن و تلاوت کتاب خویش توفیقتان دهد؛‌ چرا که بدبخت، کسى است که در این ماه بزرگ، از آمرزش الهى محروم بماند.

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

سفره‌ی افطار خود را پهن کردی در کجا؟!

سامرا یا طوس یا کنج بقیع یا کربلا؟!

لقمه‌ی نانی بگیر و عاشقت را سیر کن

جان من آقا فدای لقمه‌ای نان شما

نان تو از جنس نان نیمه شبهای علی‌ست

نیمه شب شاه عرب نان و رطب سهم گدا

مثل حیدر نیمه ی شب خانه‌ها را در بزن

منتظر داری میان تک تک این خانه‌ها

کوچه و پس کوچه‌های سینه‌ام بی‌تاب توست

مادرت چشم انتظار لحظه‌ی دیدار توست

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
2738

سلامـ مولای‌من

بی‌ "تـــو"

خورشید می‌تابد؛

امّا زمین سبز نمی‌شود!

باران می‌بارد؛

امّا آسمان آبی نمی‌شود!

سالهاست حیاتمان بی‌ "تـــو"

رنگ ندارد!

یا صاحب الزمان!🏝

⚘السَّلامُ عَلَيْكَ فِي اللَّيْلِ إِذَا يَغْشَى وَ النَّهَارِ إِذَا تَجَلَّى⚘

#الّلهُـمَّ‌عَجِّــلْ‌لِوَلِیِّکَـــ‌الْفَـــرَج

🏝دوباره بوی دلنشینِ‌ سحرهای چراغان

در کوچه‌های شهر پیچید...

دوباره هیاهوی آشنای افطارها در رگ‌های خسته‌ی خیابان‌ها،

حس خوب بهشت را جاری کرد...

دوباره نوای سبز "ربنا"

آسمان دنیا را

غرق شکفتن کرد...

من اما،

دریغ و حسرت و افسوس...

از جای خالی شما

کنار سفره‌های بی ریای منتظران...

از بغض مداوم و عطشناک

ِ دم دمای غروب

در هُرم فراقتان...

کاش می‌آمدید پدر...

کاش همین رمضان می‌آمدید و ما بالای سفره.های افطار، میهمانتان می‌کردیم...

آه پدر...

چه رمضانی می‌شود‌ اگر بیایید...🏝

#الّلهُـمَّ‌عَجِّــلْ‌لِوَلِیِّکَـــ‌الْفَـــرَج‍

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

*روزه، یکی از بهترین دستورات اسلام جهت پاکسازی بدن*

✍ امام صادق علیه السلام فرمودند: برای هر چیزی پاک کننده‌ای است و پاک کننده بدن ها، روزه است.

📚 وسائل الشیعه، ج ۱۰، ص ۸

🔰 روزه علاوه بر فواید معنوی و مادی زیادی که دارد، یکی از فواید آن پاکسازی بدن می باشد؛ در واقع روزه دار با نخوردن و ننوشیدن، حرارت بدن را افزایش داده و موجب خشکاندن رطوبت ها و بلغم غالب بدن می شود و سپس صفرا و سودای تجمع یافته را با افطار با شیرینی سالم یا با آب فاتر شسته و دفع می کند و کلا بدن روزه دار پاکسازی و‌ تصفیه می گردد.

💠 *فواید روزه بسیار زیاد است که بر هیچ یک از دانشمندان دنیا و پزشکان جهان پوشیده نیست.

حاجت همیشگی... 

🔹 ...وَ هُمُوم قَدْ كَشَفْتَها...

...و ناراحتی‌هایی را که از من زدودی...

🔸 هر شب، موقع افطار، خرما را تا نزدیک دهانش می‌برد، ولی افطار نمی‌کرد. می‌دانست خدا نازش را می‌خرد.‌ حاجتش همان همیشگی بود.

اللهم عجّل لولیک الفرج

🌙 ویژه ماه #رمضان...‍ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

📌 «اُدعونی استجب لکم»

بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را…

🔹 و خدا، روز و شب منتظر ماست، ما را به سوی خود می‌خواند و منتظر است تا قدمی به سویش برداریم. اما ما، چه بی‌خیال و سهل‌انگارانه از کنار خواسته‌اش رد می‌شویم، بدون هیچ تلاش و کوششی برای قُرب بیشتر…

و انگار خدا بدجور دلتنگ ماست… خودش دست به کار شد و به سوی ما قدم برداشت. ما را به مهمانی بزرگی دعوت کرد و در را هم باز گذاشت… و سفره را پهن و همه‌چیز را مهیّا کرد و خود، در انتظار به آغوش‌کشیدن ماست...

🔸 عجب مهمانی می‌شود این مهمانی! مهمانی که میزبانش این‌چنین عاشق است و مهمان‌نواز… بخشنده است و مهربان و کریم و بزرگوار… و این مهمانی، نهایت عشق خداست به بندگانش… به شکرانهٔ این دعوت بزرگ، مهمانی بزرگ رمضان، چه خوب است که از مهمان ویژهٔ این ماه، غافل نباشیم و برای ظهور امام زمانمان دعا کنیم تا در کنار مولایمان، رمضان را روزه‌دار باشیم.

روزه خوب است که با شهد و شکر باز شود

از دعا بر پسر فاطمه، شیرین‌تر هست؟

پدرم بمیرم برای مظلومیت وغریبیت😔💔 

التماس دعایاصاحب الزمان عج

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

استاد‌علامه‌حسن‌زاده‌‌آملي

مي خواهي به اهميت کنترل شکم پي ببري؟ دقت کن ببين پس از آنکه #پيامبرخدا تمام تلاشش را براي #ايمان آوردن کفار انجام داد و راه به جايي نبرد خدا به او چه گفت:

✨ ذَرْهُمْ‏ يَأْكُلُوا وَ يَتَمَتَّعُوا وَ يُلْهِهِمُ الْأَمَلُ فَسَوْفَ يَعْلَمُون ✨

آنها را واگذار تا بخورند و بهره گيرند، و آرزوها آنان را غافل سازد؛ ولى بزودى خواهند فهمید !

📚 سوره حجر/ آيه 3.

👈 يعني که تو آمده بودي تا نگذاري آنها غرق خوردن و لذت هاي مادي شوند و دلشان از ياد من غافل شود اما آنها نفهميدند.

🌿 پس اي عزيز #روزه_دار!

در روزه داري ات استوارتر باش و به حرف اين و آن کاري نداشته باش! همين که مي بيني با #روزه اي که گرفته اي حس و حال معنويت بهتر شده يعني که دلت #ميهمان_خدا شده است.

التماس دعا

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2706