2733
2734
عنوان

ازاینکه لاغر شدم خیلی خوشحالم

1029 بازدید | 36 پست

اول ازدواجم ۶۲کیلو بودم بعد دوسال شدم ۷۴مرز ۷۵بودم رژیمو شروع کردم بعدیکماه امروز وزن کردم ۶۸کیلوبودم🥲🥲خدایاشکرت همش فکرمیکردم خپل میشم نمیتونم کم کنم یااستپ وزن میگیرم 

رژیمم هم یک خانومی توهمین نینی سایت بهم معرفی کرد گروهشو رفتم برنامه داد .گوشیم خراب شد ولی برناممو داشتم رعایت میکردم 

خداخیرش بده 

خاستم این حال خوبموباهاتون درمیون بذارم😁😁ومن الله توفیق

خداروشکر...حالا توهم برنامه رژیم برای ما بزار دعا بجونت میکنیم

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کاش من چاااقشدم ای خدا چرا من چاق نمیشم چرا اینقد ریزه و زشتم خجالت میکشم اصن چی بخووورم اخه حتی اگ ...

🤣🤣🤣🤣🤣نظرمنم برای لاغرشدن همین بود میگفتم فقط لاغربشم بمیرمم مهم نیس 

اگه گذاشتی لایکم کن

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
2740

من فقط،شکمم آب بشه .

صورتم تپل بمونه .

راهشو بلد نیستم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
عزیزم خانومه قسمم داد نگم حتی به عزیزترین کسهام  الانم دهن روزه😶🤭حداقل بذار بعدافطاربگم😂😂😂 ...

وا...

باشه بعداز افطار بزار.خیر ببینی

منم صورتم تپله اتفاقا همه میگن صورت لاغربهت میاد لپاتو اب کن فلان الان اصلا لپام نرفته تو البته حس خ ...

خوبه که ‌ بدن لاغرباشه صورت تپل . خوشگل میشه ادم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706