2737
2734
عنوان

ازاینکه لاغر شدم خیلی خوشحالم

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت خداروشکر که خوشحالی 💚 

من چون لاغر شدم ناراحتم همش ۴ روزه که روزه گرفتم لباسام همه گشاد شده☹️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
2731
2740
خوشبحالت خداروشکر که خوشحالی 💚  من چون لاغر شدم ناراحتم همش ۴ روزه که روزه گرفتم لباسام همه گ ...

خوش به حالت من روز به روزدارم چاقترمیشم انشالا برعکس شیم. من‌روز به روز لاغرتر تو روز بروز چاقتر تا به وزن دلخواهمون برسیم😂

بچه ها من تو شیردهی هستم کسی رژیم شیردهی بلده بم بگه خیلی چاق شدم..بچم ۶ ماهشه توروخداااااا

وای عین من...با این تفاوت بچم ۴ ماهشه..منتظرم ۶ ماهه شد برم دکتر رژیم بگیرم..نمیدونم چرا با اینکه شیر میدم لاغر نمیشم؟!

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
2706