2752
2734
عنوان

ازاینکه لاغر شدم خیلی خوشحالم

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوشبحالت خداروشکر که خوشحالی 💚 

من چون لاغر شدم ناراحتم همش ۴ روزه که روزه گرفتم لباسام همه گشاد شده☹️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
2731
خوشبحالت خداروشکر که خوشحالی 💚  من چون لاغر شدم ناراحتم همش ۴ روزه که روزه گرفتم لباسام همه گ ...

خوش به حالت من روز به روزدارم چاقترمیشم انشالا برعکس شیم. من‌روز به روز لاغرتر تو روز بروز چاقتر تا به وزن دلخواهمون برسیم😂

بچه ها من تو شیردهی هستم کسی رژیم شیردهی بلده بم بگه خیلی چاق شدم..بچم ۶ ماهشه توروخداااااا

وای عین من...با این تفاوت بچم ۴ ماهشه..منتظرم ۶ ماهه شد برم دکتر رژیم بگیرم..نمیدونم چرا با اینکه شیر میدم لاغر نمیشم؟!

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
2706