2737
2734
عنوان

زایمان با حضور همسر

3243 بازدید | 88 پست

دوستان کسی بوده تازگی‌ها زایمان سرزارین یا طبیعی داشته باشه که همسرش کل پروسه همراهش باشه؟ اگه بود میشه بگین کدوم بیمارستان و با کدوم دکتر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من نمیدونم کدوم بیمارستان و دکتر الان این کارو میکنن. ولی تجربه خیلی خوبیه، حتما دنبالش برو. من سزارین بودم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
چجوری دلت میاد باشه ، من موقع طبیعی شوهرم اگه بود سکته میکرد بدبخت 😂بعد باید به بچم میگفتم بابات س ...

بنظرم خیلی خوبه اگه باشه البته تو هر فردی متفاوته یکی دوست داره زمان زایمان تنها باشه راحتتره یکی هم میدونه اگه همسرش پیشش باشه خیلی راحت‌تر و کمتر میشه دردها و استرس‌های زایمان

من ایران زندگی نمی کنم. اینجا همیشه همسر در تمام مدت زایمان حضور داره و از پدر می خوان که بند ناف را بچینه. اینطوری رابطه پدر و فرزندی سریعتر شکل می گیره به خصوص اگر آقا برای اولین بار پدر میشه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
واسه زایمان طبیعی خوبه شوهرت باشه بهت روحیه میده(البته شوهر تا شوهر هست) ولی سزارین که نیاز نیست

دقیقا فکر کنم خیلی خوبه من خیلی تحقیق کردم تو تمام کشورهای پیشرفته دنیا تاکید دارن همسر کنار مادر باشه چون استرس و‌درد رو کم میکنه ولی نمیدونم ایران هم ممکنه حتی زایمان سزارین هم با بی حسی باشه بازم حضورش موثره استرس رو کم میکنه

خیلی تو کمتر شدن درد تاثیر داره، خون و‌خونریزی باشه مگه چه ایرادی داره

من دست خودم نیست همیشه شوهرم تمیز دیده منو 

تو پریودی ها هم رعایت کردم خیلی چیزارو 😅

دلم نمیخاد ببینه 

خوب گلم برو تهران زایمان توی آب 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
من ایران زندگی نمی کنم. اینجا همیشه همسر در تمام مدت زایمان حضور داره و از پدر می خوان که بند ناف را ...

دقیقا

فکر میکنم خیلی خوبه ، من ایرانم و نمیدونم کدوم بیمارستان همچین امکانی داره ، اصلا تو ایران اجازه حضور همسر رو‌میدن یا همه درد و بدبختی و مادر باید تنها بکشه:(