2737
2734
عنوان

زایمان با حضور همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3243 بازدید | 88 پست
فعلا نه چون ماه پنجم تازه ولی فکر کنم حدودا ۱۸ تومن دربیاد حالا یه کم کمتر یا بیشتر

من گاندی قیمت گرفتم ۲ ماه پیش گفتن ۱۶ تومن برای زایمان سزارین،

دکترتون کیه؟

اوووه  به هرحال خونریزی وحشتناک داره که واسه پدر شاید سخت باشه دیدنش تو کل گفته من کوچکترین ن ...

اگر پرده بکشن که خوبه...حتی برای وقتی که پدر هم نیست...

من دوست ندارم خودم هم ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گاندی قیمت گرفتم ۲ ماه پیش گفتن ۱۶ تومن برای زایمان سزارین، دکترتون کیه؟

دکتر نیک نفس

سزارین و طبیعی خیلی فرقی نداره فوقش یه تومن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
اگر پرده بکشن که خوبه...حتی برای وقتی که پدر هم نیست... من دوست ندارم خودم هم ببینم

واسه خودت فکر نکنم چون اون لحظه چشماتو بستی و فقط جیغ میزنی  

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
دکتر نیک نفس سزارین و طبیعی خیلی فرقی نداره فوقش یه تومن

اسم دکتر نیک نفس رو تو نی نی‌ساین خیلی زیاد شنیدم ، فقط طرف قردادشون با صارم هست؟ یا بیمارستان دیگه هم میرن؟ شما زایمان اولتون با ایشون بود؟

متاسفانه نمیشناسم مامای مناسب، شما کسی رو‌میشناسین تو تهران؟

ن عزیزم اما حتما سوال کن از خود بیمارستانت

اگر زایمانت طبیعیه دنبال این نباش همسرت کنارت باشه ب نظرم یه سری چیزا تأثیرات خوبی ندارن بعدش حالا خودتون میدونین بازم

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
2738
ن عزیزم اما حتما سوال کن از خود بیمارستانت اگر زایمانت طبیعیه دنبال این نباش همسرت کنارت باشه ب نظر ...

والا نمیدونم دیگه حسابی گیج شدم که چکار کنم زایمانم خوب باشه حتی بین سزارین و طبیعی دو دلم🥲