2733
2734
عنوان

زایمان با حضور همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3216 بازدید | 88 پست
خیلی تو کمتر شدن درد تاثیر داره، خون و‌خونریزی باشه مگه چه ایرادی داره

این کار رو ماما همراه هم می‌تونه انجام بده براتون

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا فکر کنم خیلی خوبه من خیلی تحقیق کردم تو تمام کشورهای پیشرفته دنیا تاکید دارن همسر کنار مادر با ...

اره خیلی کشورا اینجوریه 

اینکه ببین شوهرت از زایمان طبیعی میترسه یا باهاش کنار میاد چون اینجوری نه تنها روحیه نمیده بدترم میشه

✯نامه‌ای به خودم:الان دیگه فقط تورو دارم مراقبم باش:)    ️
من دست خودم نیست همیشه شوهرم تمیز دیده منو  تو پریودی ها هم رعایت کردم خیلی چیزارو 😅 دلم نمی ...

تهرانم ، ولی نمیدونم کدوم بیمارستان زایمان در اب داره یعنی تو تبلیغاتشون میگن آرده داریم ولی اکثرا میگن تبلیغاته بیمارستان‌هاست و زمان زایمان میگن رزو شده یا نمیشه😕

2728
اره خیلی کشورا اینجوریه  اینکه ببین شوهرت از زایمان طبیعی میترسه یا باهاش کنار میاد چون اینجور ...

من چون شدیدا فوبیا زایمان دارم یعنی وحشت ، از اول خودش گفت من بشه میام همراهت که ترست کمتر باشه:( ولی از هرجا میپرسم واقعا بیمارستان‌ها و دکتر ها اصلا خوب راهنمایی نمیکنن کسی هم اطرافیانمون تجربه نداشته که راهنمایی کنه😭‌

2738
من چون شدیدا فوبیا زایمان دارم یعنی وحشت ، از اول خودش گفت من بشه میام همراهت که ترست کمتر باشه:( ول ...

بشین فیلمای زایمان طبیعی با همسرت ببین تا استرست کم بشه

ولی بنظرم اگه میتونی سزارین کن 

تا الان اکثرا از زایمان طبیعی ناراضی بودن 

دکترای ایرانی تو زایمان طبیعی مهارت ندارن بیش تر خرابکاری میکنن

✯نامه‌ای به خودم:الان دیگه فقط تورو دارم مراقبم باش:)    ️
خیلی تو کمتر شدن درد تاثیر داره، خون و‌خونریزی باشه مگه چه ایرادی داره

خیلی دلم میخواد بزرگ شدم موقع زایمان همسرم باهام باشه

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟
چجوری دلت میاد باشه ، من موقع طبیعی شوهرم اگه بود سکته میکرد بدبخت 😂بعد باید به بچم میگفتم بابات س ...

😂😂😂

ی صلوات برا سلامتی امام زمانمون💖🥺🤝🏻 خدایا اینقدر ب من پول بده ک بتونم برا کل ایران ذرت مکزیکی بخرم😂🤝🏻حامله ای یا دلت ذرت مکزیکی میخواد حلالم کن 
من چون شدیدا فوبیا زایمان دارم یعنی وحشت ، از اول خودش گفت من بشه میام همراهت که ترست کمتر باشه:( ول ...

بیمارستان مریم تهرانخیلی خوبه

کاربر فعال باشه؟! 📜 نظر دادن در تمام تایپک ها کار منه:)در انتظار نبودی، از انتظار چه دانی..؟
2706