2733
2739
عنوان

زایمان با حضور همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3325 بازدید | 88 پست
چه سالی بیمارستان صارم رفتین؟  اصلا جدیدا پاسخگو نیستن😕

۹۴ زایمان کردم

الانم باردارم میرم اونجا

سوالات اینجوری که پاسخ نمیدن تلفنی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه پرده نمیکشن طبیعی رو

وقتی پدر باشه چرا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
آخه یکی گف سرپا فک کنم مسخره کرد 😂😂

اره ولی جدا من ی فیلم دیدم ی خانومه خارجی سرپا بود خیلی خودکفام بود😂😂😂

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
2731
من دوتاطبیعی آوردم پرده ای ندیدم

وقتی پدر باشه 

من اینطور شنیدم

من دوتاطبیعی آوردم پرده ای ندیدم

اونا واسه بیمارستانای  سوسوله

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
پرده کجابود ازبس درد داری پرده ایم درکارباشه ازجادرش میاری

عزیزم جنگلی نیست که آدم 

درده دیگه باید بکشی و تحمل کنی 

چکار دارم به پرده؟؟؟

اتفاقا اونایی که کولی بازی درمیارن بیشتر اذیت میشن...تو زایمان طبیعی باید آرامشت رو حفظ کنی

2740
۹۴ زایمان کردم الانم باردارم میرم اونجا سوالات اینجوری که پاسخ نمیدن تلفنی

اصلا برای هزینه زایمان سزارین ، یا طبیعی هم پاسخگو نیستن

شما قیمت گرفتین؟ چقدره هزینه‌هاش؟

اره ولی جدا من ی فیلم دیدم ی خانومه خارجی سرپا بود خیلی خودکفام بود😂😂😂

منم یبار فیلم دیدم سرپا بود واسه همون شک کردم 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
اصلا برای هزینه زایمان سزارین ، یا طبیعی هم پاسخگو نیستن شما قیمت گرفتین؟ چقدره هزینه‌هاش؟

فعلا نه چون ماه پنجم تازه

ولی فکر کنم حدودا ۱۸ تومن دربیاد حالا یه کم کمتر یا بیشتر

خیلی ها زایمانشون فیزیولوژیک هست و بدون بخیه انجام میشه 

اوووه 

به هرحال خونریزی وحشتناک داره که واسه پدر شاید سخت باشه دیدنش

تو کل گفته من کوچکترین نکته رو گرفتیا

2706