2733
2734
عنوان

زایمان با حضور همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3243 بازدید | 88 پست

خصوصی ها بیمارستان انصار،پارسا،نیکان غرب

دولتی هم شهدای یافت اباد اجازه حضور همسر حین زایمان رومیدن

کوچولوdanger سابق کاربری سال۹۶ بدون هیچ دلیلی تعلیق شد😶🙊میگن زندگی زیباست🤐 اما کجاش نمیدونم😵خواهشن اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😕باتچکر🙏🤌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم اتاق عمل میخونم الان 

یکی از فانتزیام اینه 

شوهرم همکارم باشه 

‌ و موقع زایمان بیاد تو 😍🥺

و کنارم باشه

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
2731

به نظرم برای همه ی آقایون تجربه ی خوشایندی نیست، همسر من که میگه هرگز حاضر نیست منو توی اون وضعیت ببینه طاقتشو نداره استرس میگیره

شنیدم توی بعضی از کشورهای اروپایی هم داره ممنوع میشه این کار

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
تهرانم ، ولی نمیدونم کدوم بیمارستان زایمان در اب داره یعنی تو تبلیغاتشون میگن آرده داریم ولی اکثرا م ...

یکی از همکارای من  ( البته این موضوع مال 14 سال قبله) این تجربه رو داشته . توی بیمارستان صارم توی اکباتان به پدر اجازه حضور توی اتاق زایمان رو میده البته تا مراحل درد و اینها موقع زایمان پدر رو به بیرون و نوشیدن آب قند هدایت میکنن. الان نمیدونم هنوز برقراره یا نه 

اینم از کاربری چهارم.  شدم خار چشمتون؟ همینه که هست . من جایی نمیرم.
2740
چجوری دلت میاد باشه ، من موقع طبیعی شوهرم اگه بود سکته میکرد بدبخت 😂بعد باید به بچم میگفتم بابات س ...

منم‌خوشم‌نمیاد کسی تواون وضع ببینتم

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
دقیقا فکر میکنم خیلی خوبه ، من ایرانم و نمیدونم کدوم بیمارستان همچین امکانی داره ، اصلا تو ایران اج ...

بله عزیزم چرا نیست

تو اینستا پر از این کلیپای زایمانه که پدر بچه هم حضور داره اتاق زایمان

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی

بنظر منم خوبه اگه کنارت باشه حداقل میفهمه چ دردی کشیدی ،یکی مثشوهر من میگه مگه چیه ی درد طبیعیه😒

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
به نظرم برای همه ی آقایون تجربه ی خوشایندی نیست، همسر من که میگه هرگز حاضر نیست منو توی اون وضعیت بب ...

تو کشورهای اروپایی حضور همسر اجباری نیست اختیاریه یعنی میتونه باشه، میتونه نباشه ولی ایران باید بگردی تا جابی باشه که این امکان رو‌بده😶