2737
2739
عنوان

امام زمان ظهور کنه چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 72 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مگه نشنیدی میگن زنده ها میمبرن مرده ها زنده میشن پس‌مال چه وقتیه این؟نکنه من اشتباه میگم😑

نه ببین اول که میاد کعبه ظهور میکنه 

بعد جنگ جهانی بزرگ رخ میده 

بد های بد مثل شمر و عمر و... بدعت میکنن اون ادمای خوب  خوب هم مثل اماما و... بدعت میکنن . کلا ما ادمای معمولی رو کاریمون ندارن . بعد تو جنگ لشکر امام پیروز میشه و در کوفه حکومت جهانی تشکیل میده 

خییییلی وقت بعد این حکومت و ع ل جهانی قیامت میشه

این چطور خلیفه مسلمینی هست که دست رو زن بلند میکنه در حالی که پست ترین ادما هم از این کار بیزارند!!!! بر دشمن علی مرتضی لعنت🤲
2731
2740
فکر نمیکنم چنین چیزی تا میلیارد ها سال دیگه هم اتفاق بیفته  ولی خوب اگر میشد خوب بود

اره واقعا.ان شاالله که به زودی بشه عزیزم

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️

امام زمان مگه استغفرالله ادم کشه...

امام زمان میاد که عدالت واقعی که هیچکس ندیده رو بر کل دنیا برقرار کنه

اونوقت تازه میفهمیم ان شاالله  ..که  زندگی واقعی بعد از ظهور  

قبل ظهور  زندگیا دراصل بردگی هستش

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
مگه نشنیدی میگن زنده ها میمبرن مرده ها زنده میشن پس‌مال چه وقتیه این؟نکنه من اشتباه میگم😑

یه شیپور زده میشه همه میمیرن تمام موجودات زنده جهان

بعد شیپور دوم زده میشه و تمام آدم ها ، از اونایی که از اول خلقت جهان وجود داشتن گرفته  تاا الان زنده میشن 

همه نمی میرن ، دسته اول اون عده ادمای جاهلی که دشمن امام زمان عج و دین و انسانیت باشن و قابل هدایت هم نباشن می میرن ، دست دوم بعضیا هم که فطرتشون پاکه فقط گول خوردن و مسیر درست رو گم کردن هدایت میشن ، دسته سوم یه عده که جزو عاشقان و سربازان واقعی امام زمان عج میشن ، خدا کنه جزو دسته سوم باشیم یا حداقل جزو دسته اول نباشیم 

2706