2726
عنوان

امام زمان ظهور کنه چی میشه؟

1584 بازدید | 72 پست

میگن ظهور کنه زنده ها میمیرن خب به چه درد ما میخوره دیگه اونطوری؟اگه قراره بمیریم؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کی گفته قراره بمیریم؟😐

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

کی گفته زنده ها میمیرن؟

امام زمان حکومت میکنه و دنیا جای خیلی بهتری میشه انشالله

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرابمیرن زنده ها وا

مگه نشنیدی میگن زنده ها میمبرن مرده ها زنده میشن

پس‌مال چه وقتیه این؟نکنه من اشتباه میگم😑

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

دنیا گلستان میشه .همه جا پز از عدل و...

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚 لطفا برای همه حاجتمندا و همه بیماران و سلامتی خودتون وخانوادتون و خانواده من صلوات بفرستین.ممنون💚(عزیزان اگه دوست داشتین بفرستین،متقابلا منم شمارو تو ثواب تاپیکام شریک میکنم)حاجت روا وعاقبت بخیر باشین ان شاالله الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم💚                                                            ♥️دوستان عزیزم من نمیرسم اعلاناتمو چک کنم.عذرخواهی میکنم♥️

الکی گفتن  تو باور نکن .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

نخیر اون قیامته

ظهور امام زمان فرق داره..

مثل دوره های قبلی ک مردم امام حاضر داشتن میشه

یسری میشن دوستاش یسری دشمناش عدل میاره درستی میاره

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
2706