2733
2734
روژین جان ، کورد هستین شما؟

بله گلم کوردم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای گیان  خیلی دوستون دارم  کورد کجا هستین؟

قوربانتم نازارگیان 

پیرانشهرم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
2738
به به شوهر منم کورده

🤝❤️

شیرازیم

شیرازیا یدووونن❤️😁بچه شیراز اومدم از فِلکه ی گاز اومدم حال نداشتم ک بیام با منتو ناز اومدم 🦦😂❤️

شعر برا سراییدم🥲😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
پس طرفای آذربایجان غربی هستین  با یه پسر خوشتیپ کورد اهل آذربایجان غربی بودم که خیلی دوسش داشت ...

اره خود اذربایجان غربیم 

لب مرز 😂

از کدوم شهر بود با پسرای هر کدوم شهرای این طرف میتونه ادم اعتماد کنه   ولی از پسرا ی نقده بپرهیز 😂😂😂😂

2706