2737
2734
من عاااشق زبون کردی‌ام یه گیان بلدم فقط😁

😂😂😂اوخی عزیزم 🫂تاپیکم اهنگای کوردی زیادی گذاشتم گوش بده بلکه یاد گرفتی 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرازیا یدووونن❤️😁بچه شیراز اومدم از فِلکه ی گاز اومدم حال نداشتم ک بیام با منتو ناز اومدم 🦦 ...

نظر لطفته اره والا شیرازیا ک خیلی مهربون و مهمون نوازن

مرسی خانم شاعر😂

مامان کوچولو🫣✨️
2728
2740
اره خود اذربایجان غربیم  لب مرز 😂 از کدوم شهر بود با پسرای هر کدوم شهرای این طرف میتونه ادم ...

نه اهل نقده نبود 

اره خیلی قابل اعتمادن 

پسره ساکن ارومیه بود ولی فکر کنم اصالتا فکرکنم یااهل بوکان بود یا چالدران

مراغه

❤️چند تا سربازن ک اینجان اهل مراغه هستن دوستای شوهرمن ایشالله تموم شدن از خدمت دعوتمون کردن بیایم شهرتون 💃

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
نه اهل نقده نبود  اره خیلی قابل اعتمادن  پسره ساکن ارومیه بود ولی فکر کنم اصالتا فکرکنم ...

روژین کوچکترین کار من میرفت رو مخش و عصبانی میشد 

وقتیم که عصبانی میشد خیلی ازش میترسیدم ، یعنی میگفت چیزی جز چشم نشنوم ازت منم زبون دراز بودم ابمون تو یه جوب نمیرفت😂ولی وقتی مهربون بود خیلی دل نشین و جذاب و جنتلمن میشد 😁

نه اهل نقده نبود  اره خیلی قابل اعتمادن  پسره ساکن ارومیه بود ولی فکر کنم اصالتا فکرکنم ...

خوبه قابل توجه همه دخترا تا میتونین از پسرای شهر نقده فرار کنین همه از دم لاشی و هول هستن 😂اصلا ادم میترسه ازشون 

خودم اصالتا نقدم ولی ساکن پیرانشهرم 

چراااا😑 چندساله ازدواج کردی؟ خودت از حرفاشون یاد نگرفتی؟

اذیتم میکنه 

میگه پول میگیرم تو کلاسام ثبت نامت میکنم😐😂

عقدم فعلا

فارسی صحبت میکنن

کرد هست ولی تهران زندگی کردن

مامان کوچولو🫣✨️
2706