2733
2734
روژین جان ، کورد هستین شما؟

بله گلم کوردم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ای گیان  خیلی دوستون دارم  کورد کجا هستین؟

قوربانتم نازارگیان 

پیرانشهرم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
به به شوهر منم کورده

🤝❤️

شیرازیم

شیرازیا یدووونن❤️😁بچه شیراز اومدم از فِلکه ی گاز اومدم حال نداشتم ک بیام با منتو ناز اومدم 🦦😂❤️

شعر برا سراییدم🥲😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
پس طرفای آذربایجان غربی هستین  با یه پسر خوشتیپ کورد اهل آذربایجان غربی بودم که خیلی دوسش داشت ...

اره خود اذربایجان غربیم 

لب مرز 😂

از کدوم شهر بود با پسرای هر کدوم شهرای این طرف میتونه ادم اعتماد کنه   ولی از پسرا ی نقده بپرهیز 😂😂😂😂

2706