2737
2734
حالا خارج از شوخی بهش فکر کنم میگم چشم بصیرت معمولا بچه ها یا افرادی که بیماری روانی دارن دارنش بعد ...

کسی که روحش پاکه با چشم سوم بزرخ رو میبینه و نمیترسه

اما کسی که چشم سوم داره و پاکسازی روح هم نکردن در بعد دیگه جن و این چیزها رو میبینن و میترسن

کسی که روحش پاکه با چشم سوم بزرخ رو میبینه و نمیترسه اما کسی که چشم سوم دارم و پاکسازی روح هم نکردن ...

فک کنم میگن دلیل اینکه وقتی دستتو نزدیک دو تا ابرو هات می بری یهو سرت ضعف می‌ره به خاطر وجود چشم سوم نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از فردا میزنم تو کارش دیگه ازین به بعد همه تاپیکام میشه کیا چشم سوم دارن 😂

چشم سوم تکنیک هایی داره که میگن میشه بازش کرد...اما اول باید روح آدم کاملا پاک باشه بعد این تکنیک ها انجام بشه

وگرنه چیزهایی رو میبینه که ترسناک و حالت دیوانه میشه فرد

2728
از فردا میزنم تو کارش دیگه ازین به بعد همه تاپیکام میشه کیا چشم سوم دارن 😂

عزیرم به این سادگی که میگی نیست . یجا گفته بودن اگه داشته باشی شبا اصلا نمیتونی بخابی . یه صدا هایی مثل سوت بلند و اینا میاد که فقط خودت میشنوی و گوشات درد میگیره

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          

بعضیا از وقتی که بدنیا میان دارن یعنی بازه ولی بعضیا نه.همه دارن ولی غیر فعاله برای بعضیا. یجا نوشته بود یکی چشم سومشو باز کرده بود اخر دیوونه شد خودکشی کرد

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          
بعضیا از وقتی که بدنیا میان دارن یعنی بازه ولی بعضیا نه.همه دارن ولی غیر فعاله برای بعضیا. یجا نوشته ...

سلام

هرگزسراغش نرین باعث نابودیتون میشه

مدیتیشن،یوگا،ودیگر چیزهایی که باعث میشه به دنیای اجنه واردبشیم انسان رو بدبخت میکنه 

من نزدیک 8سال مدیتیشن کردم پانیک گرفتم کل زندگیم نابودشده اصلا ترس نمیذاره زندگی کنم