2737
2734
عنوان

بیماری واژن

667 بازدید | 22 پست

سلام کسی واژنش زگیل زده بعد لیزر کنه؟!

دیروز رفتم لیزر 1تومن پول دادم چقدر امکان داره دوباره بزنه😭؟!

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند تا بود مگ ؟ یه تومن زیاده

مثل گل کلم شده بود دکتر گفت چرا زودتر نیومدی من می ترسیدم برم دیگه دیروز رفتم🥲لیزر کرد

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2738
فریز میکنن معمولا جلسه ای 1تومن شد؟

نه فقط یه دیروز رفتم قرص خوردم بی حس کرد و لیزر کرد گفت اگر دوباره زد سریع بیا خیلی میترسم بزنه دوباره

اگه فقط با شوهرتی پیگیری کن ببین شوهرت از کجا اچ‌پی وی گرفته که به تو هم منتقل کرده

گفتن خودش متوجه نشده باید برم واکسن بزنم سه دوره هر کدوم واکسن ها هم 1 و خورده ای هست قیمتش دیگه برام مهم نیست فقط الهی نزنه دیگه

نه فقط یه دیروز رفتم قرص خوردم بی حس کرد و لیزر کرد گفت اگر دوباره زد سریع بیا خیلی میترسم بزنه دوبا ...

متاسفانه این ویروسه همیشه تو بدن میمونه

پاپ اسمیر هم برو

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 
آزمایش دادی؟؟؟که زیگیل تناسلی داری؟

آزمایش نه فقط دکترم دیروز سریع لیزر کرد بهم قرص و پماد داد باید واکسن هم بزنم

متاسفانه این ویروسه همیشه تو بدن میمونه پاپ اسمیر هم برو

جدی؟

خطرناک نیست؟

گفت بدنت رو ایمن کن

2706