2733
2739

خودم اولشو میگم تا ۶ سالگیم تو یه خونه جن زده زندگی می‌کردیم البته وقتی خریدن نمیدونستن اینجوریه یه خونه دو طبقه حیاط دار زیر زمین خور ۱۰۰ سال ساخت بود که آرامش نداشتیم بابام بارها واسه خونه دعا گرفت آروم شد اما صبح وقتی از خواب پاشدن دیدن به دیوار و سقف خون پاشیده  یه روز دیگه دیدن دور تا دور حیاط خونه رده خون دیدن  من اون موقع بدنیا نیومده بودم بعد بدنیا اومدنم از ۴ سالگیم کابوس هام شروع شد من اون موقع حتی از وجود همچین موجوداتی خبری نداشتم که بخوام بترسم و کابوس به بینم یجوری بود که تا مرز سکته میرفتم ، تو خواب از ترس تشنج می کردم و رو به موت میرفتم که دیگه بابام کلافه شد برام از یه آقای خوب دعا گرفت و ۴۰ روز گردنم انداختم تا خوب شدم با اینکه خوب شدم ولی بازم تا ۱۱ سالگیم نمیتونستم تنها بخوابم خیلی ضربه دیدم💔

نمکــدون سایت هستــم  <طرفدار حـــقوق زنان>👊تعلــیق گر مردای مزاحــم و بد دهــن سایت 🙌😎

خونه ی مامان منم هست ولی نه به ای شدت.بیشار توی خواب و بیداری میومد و وقتایی که مامانم باردار میشد اذیتش میکرد.حتی یه شب صدای پا اومد و در باز کرد و رفت و دیگه برنگشت و توی خیاط باز هم صدای پاش میومد

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هنوز اونجاید

نه بعد از اینکه از این خونه رفتیم برکت به زندگیمون اومد وضع مالیمون بهتر شد دعوا و جنگ تو خونه کمتر شد نمیدونم شاید تو اون خونه طلسم چال کرده بودن ولی یعده ازینا اونجا زندگی میکردن من فقط ۴ سالگیم یادمه ازونجا این اتفاقات خداروشکر ندیدم حتی بعد دعا گرفتن هم باز بودن اونجا تا اینکه خواستن اونجارو بسازن به خواب از کسایی که اونجا زندکی میکردن اومده گفته دارین مارو آواره میکنین راستی یذره بچه بودی چقدر بزرگ شدی که الان زن و بچه داری مار رفتیم خونه رو به رویی ولی ازاینجام میریم(یه خونه خرابه بود که میخوان بسازنش) اون شخصی ام که به خوابش اومدن اصلا دیگه اونجا زندگی نمیکرد ولی خیلی ازین چیزا می‌ترسه استعدادش زیاد شده

نمکــدون سایت هستــم  <طرفدار حـــقوق زنان>👊تعلــیق گر مردای مزاحــم و بد دهــن سایت 🙌😎

من خودم مامانم میگفت دیدم شارژ نیست  خیلی دنبالش گشتم ولی نبود 

میگفت پای همه پریز های برقو گشتم  ولی بازم هیچی نبود

بعدش گفت چند ساعت دیگه شارژرو پیدا کردم پای یکی از پریز های برق

من خودم خیلی وقتا سنگینی نگاه یه نفرو رو خودم احساس میکنم

ما بعضی وقتا سقوط میکنیم؛چون چیزی اون پایین هست که باید پیداشون کنیم؛ARMY
خونه ی مامان منم هست ولی نه به ای شدت.بیشار توی خواب و بیداری میومد و وقتایی که مامانم باردار میشد ا ...

نه خودم به این چیزا باور نداشتم و مسخره میکردم تا اینکه مامانم گفت منم این طور بودم باور نداشتم ولی رفته تو اون خونه به چشم دیده اما انگار بابام جن عاشق داشته چون بعد عروسی پدر و مادرم که رفتن به اون خونه همه چی آنقدر شدت گرفته تازه اون دعا نویسه می‌گفته اینا کافرش نیستن مسلمونن خوباشونن ولی باز هم خوباشون خوب نیستن

2738
من خودم مامانم میگفت دیدم شارژ نیست  خیلی دنبالش گشتم ولی نبود  میگفت پای همه پریز های بر ...

هنوزم تو اون خونه اید؟ 

بله

اگه طلسم باشه با دعا گرفتن میره اما اگه محل زندگیشون باشه با دعا گرفتن فقط آروم تر میشه خونه حالا این شانس ماهاست یکی از همسایه هامون میگفت تو شمال از فامیل هاشون خونه دارن هرچی پول میزارن تو خونه خود به خود دوبرابر میشه برا اونا منفعت میرسه به ما آزار و اذیت

اگه طلسم باشه با دعا گرفتن میره اما اگه محل زندگیشون باشه با دعا گرفتن فقط آروم تر میشه خونه حالا ای ...

اخه ۲ سال بیشتر نیست که اومدیم تو این خونه

دستبند منم که طلا بود گم شده با این که مطمئنم تو جعبه جواهراتم بوده

والا به قول شما به ما فقط آزار و اذیتشون میرسه

اخه ۲ سال بیشتر نیست که اومدیم تو این خونه دستبند منم که طلا بود گم شده با این که مطمئنم تو جعبه جو ...

تو اتاقتون قرآن بزارید قبل خواب ۴ قل و آیت الکرسی بخونید تا حدودی آرامش میگیرید 

ممنونم ازتون🥺💕

یه سوال

میگم خونهٔ ما هم همیشه بحث و دعوا میشه ولی وقتی میریم مهمونی یا خونه دیگران دعوا نداریم،جاهای دیگه همگی شادیم ولی تا برمیگردیم ‌خونه،انگار جو سنگینه.دلیلش وجودشون میتونه  باشه؟خونه های قبلی هم اینطوری بود، من چیزی به چشمم ندیدم ولی نشونه دیدم.

2706