2752
2734
عنوان

بیاین از اتفاقات ماورایی که براتون افتاده یا شنیدید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 20 پست
یه سوال میگم خونهٔ ما هم همیشه بحثرو دعوا میشه ولی وقتی میریم مهمونی یا خونه دیگران دعوا نداریم،جاه ...

دلیل خیلی داره واسه وجودش واسه ما آشکارا وجود داشتن هر دعوایی ام دلیل وجودشون نیست 

نمکــدون سایت هستــم  <طرفدار حـــقوق زنان>👊تعلــیق گر مردای مزاحــم و بد دهــن سایت 🙌😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم تو خونه مامانبزرگم با پسرخاله کوچیکم داشتیم پاستیل میخوردیم تو اتاق بودیم اون اتاق مستر داشت نفری دوتا تو دستمون گرفتیم داشتیم حرف میزدیم یهو دیدیم یکی از پاستیلاش نیس کلی اینور اونورشو گشت ولی چیزی پیدا نکرد 

یکم بعدش ابجیم رفت تو دسشویی همون اتاق دستشو بشوره دید دقیقا همون پاستیله با همون رنگ افتاده تو سینک دستشویی:///پشمای هممون ریخته بود

تو خونه خودمون هم یبار شب بود من و دوتا ابجیام دراز کشیده بودیم تو خواب و بیداری بودیم یدفه کمد رخت خوابامون با صدای خیلی بلند ک انگار یکی کوبیدتش محکم باز شد ینی من ریده بودم ب خدم...

چند بارم تو خونه خودمون وقتیبا ابجیام تنهاییم صدای در میاد ولی وقتی باز میکنیم کسی نیس:>>>

2731
وای منم تو خونه مامانبزرگم با پسرخاله کوچیکم داشتیم پاستیل میخوردیم تو اتاق بودیم اون اتاق مستر داشت ...

وای چقد ترسناک هنوزم اون جوری ازین چیزا میبینی؟؟؟؟؟

نمکــدون سایت هستــم  <طرفدار حـــقوق زنان>👊تعلــیق گر مردای مزاحــم و بد دهــن سایت 🙌😎