2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر احمد زنگنه.عالیهههه جوشای منو بعد چند سال که تک تک دکترای همدانو رفتم درمان کرد.حرف نداره....

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2728
2738
فرشچیااااان بهترینه

فرشچیان پیر شده دیگه روشای درمانش هم جدید و بروز نیست.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
بلاخره کدوم ای خدا 😭😭😭😭

من ۱۰ تا دکتر تو همدان رفتم فقط دکتر احمد زنگنه رو قبول دارم به فامیلمونم گفتم بره نتیجه گرفت.

فرشچیان پیر شده دیگه روشای درمانش هم جدید و بروز نیست.

ولی من خیلییی راضیم ازش هم من هم مامانم هروقت مشکلی داشته باشیم میریم پیشش انقدم دستش خوبه سریع خوب میشیم

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
تا میری میخای مشکلتو بگی میگه اجـــــــازه میدی اجـــازه میدی 

ب من نگفت احازه میدی😄

ی بار مامانم از بس هی عین اردک میره حموم اگزما گرفته بود فک میکرد قارچه رفتیم پیش فرشچیان بهش گفت خاااانوممم چ کردی باخودت ازبس کیسه زدی سابیدی خودتو پویتو داغون کردیییی😆

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
2706