2737
2739
عنوان

ای وی اف(ivf)

1404 بازدید | 64 پست

سلام دوستان ۲۵ سالمه ۶ ساله ازدواج کردم و ۲ سال جلوگیری طبیعی داشتم یکبار iuiانجام دادم و منفی شد ذخیره تخمدان ٪۹در صد ،قصد دارم ivfانجام بدم اگر پیشنهاد و تجربه ای دارید ممنون میشم در اختیارم بزارید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تو اون دو سال جلوگیری دکتر نرفتی ببینی مشکلی هست یا نه؟

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من برای تعیین جنسیت میخوام انجام بدم، مشکل باروری ندارم، به نظرت سختیش می ارزه؟

به نظرم نه ارزشش رو نداره فقط بحاطر جنسیت چند تا بچه داری؟چه جنسیتی میخوای

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من برای تعیین جنسیت میخوام انجام بدم، مشکل باروری ندارم، به نظرت سختیش می ارزه؟

نه بالا نکنی اینکارو . خیلی سخته منم توی دو راهی ام که انجام بدم یا نه.. تازه من مشکل ناباروری هم دارم بازم دودلم

2706