2777
2789

نامزدم من آنقدر اذیتم می‌کنه کلامی....مدام تحقیر مدام توهین .. انقدر بد دهنه بد دهنی های بدی میکنه و.به من به خانواده ام.... تا مشکلی پیش میاد دعوا شروع میشه  مدام شک مدام به من میگه تو قبلا با چند نفر بودی...اما نماز میخونه همچین سجده می‌ره...همچین روزه میگیره همچین مداحی می‌کنه سر قبر شهدا می‌ره ...نمی‌دونم با این ظلمی که من می‌کنه و چرا خدا جوابش نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق دادنی نیست، گرفتنیه!! 

چرا خودت حقتو نمیگیری؟؟؟  چرا ازش جدا نمیشی؟؟؟ 

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

چقدر مشابه نامزد شما تو جامعه زیاده! 

𝑵𝒐 𝒎𝒂𝒕𝒕𝒆𝒓 𝒉𝒐𝒘 𝒉𝒂𝒓𝒅 𝒊𝒕 𝒊𝒔, 𝒋𝒖𝒔𝒕 𝒌𝒆𝒆𝒑 𝒐𝒏 𝒈𝒐𝒊𝒏𝒈. 𝑪𝒂𝒖𝒔𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒉𝒂𝒗𝒆 𝒕𝒐 𝒔𝒉𝒊𝒏𝒆 𝒂𝒔 𝒔𝒂𝒎𝒆 𝒂𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒉𝒊𝒏𝒊𝒆𝒔𝒕 𝒔𝒕𝒂𝒓𝒔 ✨✨✨✨کاربرے بـہ من تعلق گرـ؋ـته؛ تاپیک هاے قبلے براے من نیست...

بیچاره شهدا که همچین آدمایی صبح تا شب براشون تو سر میزنن و مداحی میکنن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊خاکیان بالاتر از افلاکیان می ایستند عشق از انسان چه موجود غریبی ساخته است❤سربرزی لکستان🌱بی کوروش و بی تهمتن با ما چه گویی از وطن؟نگو غرور و شادیمون توی قهر زمان خاک شد مگه بم با فرو ریختن از تاریخ جهان پاک شد؟تو الوندی دماوندی نگات آبی تر از دریاست صدام کن از خزر تا پارس هنوز ایران ما زیباست💔 {♡خلیج ایرانی آبی آزاده یه ملت عاشق پشت تو وایساده برای داشتن تو جهان اگه جمع شه فکر کن اجازه بدیم یه مو ازت کم شه کوچولو جلوتر نیا این گربه بی رقیبه این گربه استخرش واسه تو زیادی عمیقه♡}•و ما تا زنده ایم و زندگی هست همیشه فارس میماند خلیجت•              نام کاربریم وُنون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

اینجا جوابای تکراری می شنوی قانع هم نمیشی...نامزدت  بده توقع نداری که خدا یهو  آذرخش بزنه بترکوندش..دو راه داری یا بسپاری به خدا و برای هدایتش دعا کنی یا جسارت تصمیم گیری درست برای آینده ی خودت داشته باشی خارج از این دو راه معجزه ای انفاق نمی افته عزیزم

اسی ظالم هر لباسی میتونه بپوشه بخدا همه چیزایی که گفتی شوهر من هست ولی برکس میگه بی روسری بیا بیرون و با دوستام ۷ قلم ارایش کن،ادم مریض همه جا هست خدا بهشون نشون بده الهی که تو هم آرامش ببینی گلم

فانون کارما میگه خدا کارمای کار بنده های بدشو دیر بهشون نشون میده که فرصت جبران نداشته باشن عقدی یا ...

بیشتر توضیح بده عزیزم یکم قلبم اروم بگیره ،بعضی وقتا فکر میکنم خیلی بی کسم حتی خدا هم طرف اونه

2801