2703
2553

نامزدم من آنقدر اذیتم می‌کنه کلامی....مدام تحقیر مدام توهین .. انقدر بد دهنه بد دهنی های بدی میکنه و.به من به خانواده ام.... تا مشکلی پیش میاد دعوا شروع میشه  مدام شک مدام به من میگه تو قبلا با چند نفر بودی...اما نماز میخونه همچین سجده می‌ره...همچین روزه میگیره همچین مداحی می‌کنه سر قبر شهدا می‌ره ...نمی‌دونم با این ظلمی که من می‌کنه و چرا خدا جوابش نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خدا به آدم عقل داده واسه چی با همچین آدمی موندی؟؟؟

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

حق دادنی نیست، گرفتنیه!! 

چرا خودت حقتو نمیگیری؟؟؟  چرا ازش جدا نمیشی؟؟؟ 

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2714

بیچاره شهدا که همچین آدمایی صبح تا شب براشون تو سر میزنن و مداحی میکنن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤     این نام خلیج تا ابد پارس ما بر قلب سیاه تازیان چون داغیستشکر یزدان دختری ایرانیم🌼خنده کن تا جای خون در من عسل جاری کنینام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

اینجا جوابای تکراری می شنوی قانع هم نمیشی...نامزدت  بده توقع نداری که خدا یهو  آذرخش بزنه بترکوندش..دو راه داری یا بسپاری به خدا و برای هدایتش دعا کنی یا جسارت تصمیم گیری درست برای آینده ی خودت داشته باشی خارج از این دو راه معجزه ای انفاق نمی افته عزیزم

اسی ظالم هر لباسی میتونه بپوشه بخدا همه چیزایی که گفتی شوهر من هست ولی برکس میگه بی روسری بیا بیرون و با دوستام ۷ قلم ارایش کن،ادم مریض همه جا هست خدا بهشون نشون بده الهی که تو هم آرامش ببینی گلم

نمیدونم چرا از مردایی مذهبی خوشم نمیاد اکثرا نامردن فقط بلدن نماز و روزه بگیرن ابروی دین اسلام رو هم بردن هرچی مرد مذهبی دورو برم هست زناشون ناراضی هستن

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
فانون کارما میگه خدا کارمای کار بنده های بدشو دیر بهشون نشون میده که فرصت جبران نداشته باشن عقدی یا ...

بیشتر توضیح بده عزیزم یکم قلبم اروم بگیره ،بعضی وقتا فکر میکنم خیلی بی کسم حتی خدا هم طرف اونه

2706