2737
2739
عنوان

چرا خدا ظلم میبینم و هیچ کاری نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 32 پست
فانون کارما میگه خدا کارمای کار بنده های بدشو دیر بهشون نشون میده که فرصت جبران نداشته باشن عقدی یا ...

نامزد....موندم خدا هیچیش نمیکنه....آه زن قبلی درآورد ازش جدا شد آمد سراغ من...بازم خدا..یا کارما هیچیش نکرد...

بیچاره شهدا که همچین آدمایی صبح تا شب براشون تو سر میزنن و مداحی میکنن

دقیقا ...ابروی شهدا و دین اسلام و خدا و پیامبراشو این آدما بردن

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا از مردایی مذهبی خوشم نمیاد اکثرا نامردن فقط بلدن نماز و روزه بگیرن ابروی دین اسلام رو هم ...

از وقتی دیدم اذیت شدم خدا و نمازم گذاشتم کنار....مومن باشی آنقدر بد دهن خدا می‌دونه چه تهمت های وقت عصبانیت به من نمیزنه ...انگار من زن خیابونیم...انگار بی کسم....بد می‌ره نماز میخونه سر وقت سر وقت.....معتقده خدا حفظش میکنه

نمیدونم چرا از مردایی مذهبی خوشم نمیاد اکثرا نامردن فقط بلدن نماز و روزه بگیرن ابروی دین اسلام رو هم ...

مردای مریض دنبال اینن که خودشونو پشت یه چیزی پنهان کنن،شوهر من خودشو پشت کورش و اریایی بودن این چیزا پنهان میکنه و ظلم میکنه همه رو با یه چوب نزن عزیزم

2731
2738
مردای مریض دنبال اینن که خودشونو پشت یه چیزی پنهان کنن،شوهر من خودشو پشت کورش و اریایی بودن این چیزا ...

همه رو با ی چوب نمیزنم چیزی که میبینم رو میگم 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
از کجا می‌فهمیدم ....مرد چهل و‌خورده ای ساله خوب بلده پنهون ماری

ازش جدا شو

اسم بی ارادگی رو نذار وابستگی و دوست داشتن

میخوای به تو هم خیانت کنه ، بشی یه آدم  افسرده

بعد فکر کنی هرچی اون میگه دربارت  ، درسته

باهاش رابطه داشتی که الان می‌ترسی جدا شی؟

تو فیلم مارمولک اخونده یه جمله گفت دور از جون شما فقط نقل میکنم 

اونحا خطاب به پسری گفت: «بزمجه خریت خودت رو گردن خدا ننداز»  دور از جون شما، چیکار به خدا داری خدا خودش میدونه به ما چه ما خودمون زرنگ باشیم برای خودمون تصمیم بگیریم، این ادم این هست ، شما برو ببین چرا اینجا موندی؟ یه بار به شما گفته نمیگیرمت، بعد شما تا کجا وابسته ی بیمارگونی که گفتی عیب نداره با هم‌باشیم؟ به اون و خدا کاری نداشته باش برو ببین خودت چه مشکلی داری که با این‌همه توهین عشق میکنی؟ میگی ناراحنم ولی میمونی اونجا که تحقیر بشی؟ چرا؟ اگرم‌ ولش کنی تا بیاد بگه ببخشید برمیگردی، در حالیکه گزینه ی جدایی و بلاک داریم اگر نمیتونی مشکل از تو هست نه اون، مثل کسی که داره به حای اب ، اب سیاه و گلی میخوره میگه وا نمیدونم چرا این اب بد هست؟ چرا خدا جوابش رو‌ نمیده بعد دوباره لیوانش رو پر میکنه از همون اب میخوره حتی خود اب میگه من نیستم شما میگی نه حالا بذار تو استکان میخورمت، بعد هم مینالی برو ببین تو چرا داری این اب سرشار از کثیفی رو به جای اب زلال میخوری؟

از وقتی دیدم اذیت شدم خدا و نمازم گذاشتم کنار....مومن باشی آنقدر بد دهن خدا می‌دونه چه تهمت های وقت ...

میگم فکر نمیکنی  یه وقت حالا که نماز رو کنار گذاشتی خدا هم با یکی از بنده های  نماز اول وقت خونش افتاده به جونت و داره عذابت میده 

زنها گل هستند🌷گلهای خوشبو💐معطر همچو یاس و محمدی وشب بو 🌺
میگم فکر نمیکنی  یه وقت حالا که نماز رو کنار گذاشتی خدا هم با یکی از بنده های  نماز اول وق ...

واقعا مثل شما فکر نمیکنم.....مومن واقعی اینجوری نیست.‌..هر چند یزد و معاویه ام در ظاهر مومن بودند

2706