2737
2739

سلام خانومای گل،من یه جاری دارم که واقعا مشکل روحی داره همش باهمه درگیره جیگر همه رو خون کرده ،دایم دو بهم زنی و خبر چینی میکنه به همه بی احترامی میکنه،عصبیه تو هر مهمونی سوزنش رو یکی گیر میکنه و تا اشک طرف رو در نیاره ول کن نیست ،با منم خدا شاهده از اول عقدمون خیلی خیلی لجه همش بی دلیل حسادت میکنه با اینکه من خدا میدونه همیشه احترامشو به بهترین شکل داشتم دائم بهم توهین میکنه و حرفشم اینه که من تو خوشگلترم خوش اندامترم موهام پرپشت تره  تو بدهیکلی و...تو جمع همش خرابم میکرد انقدر ده سال عذابم داد و من فقط سکوت کردم که دیگه صبرم تموم شد منم یه مدت بی محلیش میکنم لجش در اومده هر جا منو میبینه جواب سلاممو نمیده

موندنی ترین رفیق من امام حسین💔

حالا رفته برای پدرشوهرم ماجرا رو برعکس تعریف کرده و گفته که اگه میخواین پسرتون یعنی برادرشوهرم رفت و آمد کنه باهاتون باید بگین یلدا بیاد از من معذرت خواهی کنه

پدر شوهرمم قصد داره تو جمع بگه من پاشم روی اونو ببوسم و منو تو عمل انجام شده قرار بده

توروخدا بگین چیکار کنم منم مثه خواهرتون من هیچی بلد نیستم همش تو خودم میریزم ده سال این جاری خون به جیگرم کرده بود و به خدا من هیچ بدی در حقش نکردم اگه پدرشوهرم تو جمع بگه پاشو صورت جاریتو ببوس چیکار کنم؟

گور باباش دفعه بعد بگو تو اگه از من بهتر بودی اینقدر به زبون نمیاوردی خودتم باور نداری که خوبی واسه همین هی همه جا اینارو میگی بگو اینارو داری ولی ادب و تربیت نداری همه ازت متنفرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباهتون سکوته 

حرفی زد بگو ممنون ولی کسی از شما نظرنخواست هرچی ک هستم فتنه گر نیستم دهنتو ببند اشغال😂ببخشید من تهش طرفو یا باخاک یکسان میکنم یا فحش میدم جزاینا بلد نیستم

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2728
حالا رفته برای پدرشوهرم ماجرا رو برعکس تعریف کرده و گفته که اگه میخواین پسرتون یعنی برادرشوهرم رفت و ...

بگو اول ازم معذرت خاهی کنه منم صورتشو میبوسم اصلا کم نیار خب

گور باباش دفعه بعد بگو تو اگه از من بهتر بودی اینقدر به زبون نمیاوردی خودتم باور نداری که خوبی واسه ...

دقیقا از قدیم گفتن طبل تو خالی صداش بلنده میگم اگه تو از من بهترباشی خخب نیاز نیاز نیست بگی همه میبینن دیگه فقط مشکلم پدرشوهرمه چیکار کنم؟

2740
دقیقا از قدیم گفتن طبل تو خالی صداش بلنده میگم اگه تو از من بهترباشی خخب نیاز نیاز نیست بگی همه میبی ...

به پدر شوهرت بگو تو بزرگتری  منو هم میشناسی که اهل این ماجراها نیستم کسی که شروع کرده من نبودم و فقط از خودم دفاع کردم بگو  اینجوری من کوچیک میشم حرف خودتم به عنوان بزرگتر‌میمونه رو زمین 

کاش این موقعیت برا من پیش میومد‌‌ ترورشون میکردم😑😑😑 

توروخدا بگو چیکار کنم پدرشوهرم دیشب تو مهمونی میخواسته بیاد منو بلند کنه برم روی جاری رو ببوسم شوهرم نزاشته باز دوباره چند روز دیگه مهمونی دعوتیم میترسم مجبورم کنن

بگو اونی که بزرگتر‌بود باید احترام  خودشو نگه میداشت من زیاد احترام نگه داشتم که بهم بی حرمتی ش ...

آره این خوبه ولی میدونم جاریم جیغ و داد و توهین راه میندازه خیلی خیلی بی ادبه اون سری پشت سر خواهرشوهرم به همه میگفت تا اون باشه از این گو ..ها بخوره