2737
2734
عنوان

خانومایی که تو جمع خانواده شوهرسیاست دارین میشه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 35 پست
آره این خوبه ولی میدونم جاریم جیغ و داد و توهین راه میندازه خیلی خیلی بی ادبه اون سری پشت سر خواهرشو ...

اگه جیغو داد کرد توهم بگو هر وقت یاد گرفتی تو جمع چجوری برخورد کنی‌و توهین نکنی جوابتو میدم دیگه هم حرف نزن پاشو از جمع برو بیرونن شوهرتم ببر اینو بگی کاملا همه میفهمن کی منطقی و و مظلومه کی درغگو و عفریتع

اولین کامنتی که گذاشتمو تو تنهایی بهش بگو همونی که نوشتم حرفت رو زمین میمونه بقیشو اگه تو جمع مجبورت ...

آره اتفاقا شوهرمم گفت بابا مامانمو دعوت میکنیم خونمون بهشون میگیم تو جمع نگن پاشو روبوسی کن به خدا همه از این زن میترسن از بس اشوب به پا میکنه اونم خوشش میاد که همه ازش میترسن خوووب میتازونه

موندنی ترین رفیق من امام حسین💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جیغو داد کرد توهم بگو هر وقت یاد گرفتی تو جمع چجوری برخورد کنی‌و توهین نکنی جوابتو میدم دیگه هم ...

اینجور وقتا زود بدنم به لرز می افته زبونم بند میاد اون ولی انقدر مسلطه به فحش میبنده طرفو

بچه ها جاریم خیلی بددهنه و خیلی هم سلیطس برادرشوهرمو خونشو تو شیشه کرده که بیاد با شوهرم دعوا کنه

بهتر عزیزم بزار سروصدا راه بندازه تو جمع دیگه ابروش میره دیگه هیچ بهونه ایی نداره بزار سرو صدا کنه اینطوری برا تو بهتر میشه عزیزم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2728
اگه جیغو داد کرد توهم بگو هر وقت یاد گرفتی تو جمع چجوری برخورد کنی‌و توهین نکنی جوابتو میدم دیگه هم ...

راستشو بخوای ازش میترسم ،چون من خانوادم آدمای با فرهنگین تا حالا صدامون بالا نرفته آبرو دار هستیم ولی اون خیلی خیلی کولی بازی در میاره

اینجور وقتا زود بدنم به لرز می افته زبونم بند میاد اون ولی انقدر مسلطه به فحش میبنده طرفو

از قبلش خودتو آماده کن که ممکنه از این حرفا بشنوی بعد دیگه یه کم داد زد و اینا سریع برگرد بگو واییی سرم در گرفت انقد داد زد و اینا 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
بهتر عزیزم بزار سروصدا راه بندازه تو جمع دیگه ابروش میره دیگه هیچ بهونه ایی نداره بزار سرو صدا کنه ا ...

همین الانشم خودشو از چشم همه انداخته فقط از ترس همه احترامشو ظاهری نگه میدارن که نپره بهشون،خیلیم پر توقعه حتی بزرگترا رو هم میبینه سلام نمیکنه میگه شماها باااید بیاین به من سلام کنین

تو جمع بهش بگم یا تنهایی به پدرشوهرم بگم؟

سعی کن تو تنهایی بهش بگی تا قضیه رو تموم کنه 

2740
از قبلش خودتو آماده کن که ممکنه از این حرفا بشنوی بعد دیگه یه کم داد زد و اینا سریع برگرد بگو واییی ...

آره به خدا رفتیم عید دیدنی پاهام داشت عین بید میلرزید میترسیدم بیاد جلو داد و بیداد راه بندازه جلو همه

همین الانشم خودشو از چشم همه انداخته فقط از ترس همه احترامشو ظاهری نگه میدارن که نپره بهشون،خیلیم پر ...

خب چرا ظاهری احترامش حفظ میکنید بلاخره که باید یکی بهش بفهمونه 

سعی کن تو تنهایی بهش بگی تا قضیه رو تموم کنه 

حتما چند روز دیگه جایی دعوتیم اونم متاسفانه هست میترسم پدرشوهرم حریف اون که نمیشه منو مجبور کنه پاشم صورت اونو ببوسم بگه من بزرگترم من دارم بهت میگم باید پاشی

آره به خدا رفتیم عید دیدنی پاهام داشت عین بید میلرزید میترسیدم بیاد جلو داد و بیداد راه بندازه جلو ه ...

خب عزیزم اگه اینطوریه شما نرو شما بیا به پدرشوهر تون بگید تا زمانیکه جاریتون هست نمی‌تونید بیاید مگر اینکه جلو همه ازتون عذرخواهی کنه و دیگه به شما کاری نداشته باشه صداشم بلند نکنه درغیر اینصورت بلند میشید میرید 

خب چرا ظاهری احترامش حفظ میکنید بلاخره که باید یکی بهش بفهمونه 

دقیقا منم حرفم همینه به خدا روز به روز داره بدتر میکنه چون بقیه دارن بهش باج میدن بخدا خسته شدم همش توهین تحقیرم میکنه منم جوونم تو جمع شخصیت دارم دلم میسوزه که من برعکس بودم هرچی اون خرابم میکرد من ازش تعریف میکردم میگفتم شاید بنده خدا اعتماد به نفس نداره که میخواد با کوچیک کردن من خودشو بزرگ نشون بده

از یه جایی به بعد فهمیدم نه مشکل اعصاب داره

شما هم مصمم باش نرو اینارم بگو 

خب عزیزم اگه اینطوریه شما نرو شما بیا به پدرشوهر تون بگید تا زمانیکه جاریتون هست نمی‌تونید بیاید مگر ...

شوهرم نمیزاره میگه به خاطره اون از خدا بیخبر نمیخوام با خانوادم قطع رابطه کنم‌که اون خوشحال بشه