2737
2734
عنوان

خانومایی که تو جمع خانواده شوهرسیاست دارین میشه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 35 پست
به پدر شوهرت بگو تو بزرگتری  منو هم میشناسی که اهل این ماجراها نیستم کسی که شروع کرده من نبودم ...

پدر شوهرم خودش بهم گفت من تورو میشناسم  اونم میشناسم ولی حریف اون نمیشن

موندنی ترین رفیق من امام حسین💔
شوهرم نمیزاره میگه به خاطره اون از خدا بیخبر نمیخوام با خانوادم قطع رابطه کنم‌که اون خوشحال بشه  ...

قطع رابطه نکن عزیزم یه مدتی جاهایی که اون هست شما نرید که پدرشوهر تون ببینه و متوجه بشن شما خیلی ناراحت هستین و الکی شما رو مجبور نکنن ولی موقعی که جاری تون نیست برید حتما و همش هم بگید هرجا میره دادمیزنه سروصدا راه میندازه منم خییلی بعدش سردرد میشم دیگه نمیتونم جاییکه اون هست منم باشم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجور وقتا زود بدنم به لرز می افته زبونم بند میاد اون ولی انقدر مسلطه به فحش میبنده طرفو

زبونت به بند نیاد اون لحظه فکر‌کن  یبار برای همیشه این داستانو ببندی فکر‌کن اگه اینکارو نکنی همه فکر‌میکنن مقصر تویی

راستشو بخوای ازش میترسم ،چون من خانوادم آدمای با فرهنگین تا حالا صدامون بالا نرفته آبرو دار هستیم ول ...

نترس عزیزم جایی که داره بهت توهین میشه از خودت دفاع کن نمیخای که جیغو داد کنی مثل اون میخای جوابشو در کمال ادب بدی

2731
پدر شوهرم خودش بهم گفت من تورو میشناسم  اونم میشناسم ولی حریف اون نمیشن

کی هست مگه تهش یه ادمه بی تربیت بی خانوادس که همه ذات بدشو میشناسن اینقدر بزرگش نکنید همین بزرگ کردنای شماس که الان پررو شده