2733
2734

دو مورد از نزدیک دیدم بعد جدایی مایل بودن برگردن اما موفق نشدن  .

نشد برن زیر یه سقف دیگه

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من هنوز تازه تازه دارم به طلاق فکر میکنم وچون هنوز فقط شک دارم نمیتونم قاطع تصمیم بگیرم ودرضمن جراتشم ندارم ک تعقیب کنم باچشام ببینم نمیدونم میمیرم یازنده میمونم البته ک قطعا طلاق میگیرم  والبته ک  یه مدت طولانی بعد طلاق سخت میشه چون بحث یک عمر زندگی باکسی که سالها باهاش سر روی یه بالش گذاشتیم  فکر کن بدترین ضربه از نزدیکترین کست

لایک نکنید                      
من تو حاملگیم فمیدم کاشحداقل بچه نداشتم دیگ هیچوقت نمیدیدمش

من جدا شدم ...

شاید اگر قبل بچه یکم حواسم جمع تر بود و میرفتم الان انقد سختم نبود 

ولی در کل بنظرم خیری توی طلاق نیست

داغون میشه آدم 

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
چرا دوست داشتن ک برگردن پیش کسی ک بهشون خیانت کرده

چی بگم.

یکیشون بچه داشت اون یکی نه.

اما سر لجبازی قبول نکردن برگردن.گفتن همون اول نباید علنی میکردن.

البته  گویا نتونسته بودن مدرکی نشون بدن از خیانت فقط با حرف و دعوا رفتن مهریه رو گرفتن به بهانه خیانت مثلا شروع شد

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
من جدا شدم ... شاید اگر قبل بچه یکم حواسم جمع تر بود و میرفتم الان انقد سختم نبود  ولی در کل ...

ادم ن راه پس داره ن پیش چ بمونه چ بره همینجور له میشه افسرده میشه تا بمیره