2703
2553
عنوان

بچه ها چقدر شیرینن

669 بازدید | 64 پست

دخترم دو نیم سالشه 

بهش میگم میوه میخوای میگه آره 

براش آوردم میگه مامااان اینکه میوه نیست پرتقاله 

گفتم نه مامان اسم این ها همه باهم میشه میوه با حالت تمسخر بهم خندید و گفت نه 

تو دیوانه شدی 

😮😮😮

ای جونم بچه ها گاهی از این حرف ها میزنن😄😄😄

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  خانم های که روبیکا دارید ممنون میشم از پیجام حمایت کنید اونایی که موزیک های ایرانی دوست دارن حتما پیج music_persion12 (عددش انگلیسیه)رو فالو کنن هر روز آهنگ های جدید و بروز رو میزارم و موزیک ویدیو هاش رو میسازم  و این پیجم (عدد هاش انگلیسی است)یه پیج دیگه هم دارم persion_film34(اعدادش انگلیسیه) تیزر فیلم های جدید ایرانی سکانس های برتر فیلم و سریال های ایرانی و اطلاعات از اخبار هنرمندان رو داخل پیجم دارم حتما این ۲تا پیج رو فالو کنید که به کارتون میاد😊مرسی از حمایت هاتون مهربون های من😊😉😍 من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خدا حفظش کنه عزیزم . بچه ها نعمت هستند الهی که هیچ خونه ای بی بچه نباشه 💚🍃

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

پسر عمه منم اومده بود خونمون سر سفره ماکارونی داشتیم و سبزی پلو بهش می گفتیم چی میخوری می گفت غذا ما گفتیم خب کدوم غذا می گفت غذا میخوام بعد فهمیدیم فقط برنجو غذا میدونه 😅

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2714

😍😍😍

دختر من سه سالشه یه روز شوهرم از سرکار اومد اینم داشت جیک جیک میکرد😅شوهرم گف بچه چقد حرف میزنی میخوام بخوابم بعد بچه ام ساکت شد شوهرم دراز کشید داشت بامن حرف میزد بعد دخترم گف تو که خوابت میومد بسم الله بگو بخواب🤣🤣🤣

یعنی ترکیدیم

ای جونم بچه ها گاهی از این حرف ها میزنن😄😄😄

رفتیم مسافرت شب نمیخوابید که میخوام برم خونه مادر بزرگه 

زنگ زد به خالش که من خیلی ناراحتم تقصیر من بود😂

خواهرم میگه خاله شما رفتی مسافرت باید خوشحال باشی 

اینم هی می‌گفت متاسفم 😅😅

وای خدایا 😄😄😄

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706