2733
2734
شما میدونید همه گرفتن؟ الان ما مهمونی هستیم ۳۰نفر آدم کسی هم عذر نداره و هیچکس هم روزه نیست

افتخار نیست بیان کردن روزه‌خواریِ بدون عذر!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم حالا باردارم باشی چیزیت نمیشه بگیر

چه حرفا میزنید عزیزم واسه باردار ها واجب نیست روزه 😐😐😐من خودم الان باردارم یه عالمه قرص دارم باید سر وقتش مصرف کنم یه وعده غدا نمیخورم از حال میرم و بچه واسه رشد نیاز داره من با وجود خوردن سر پسرم پسرم ضعیف دنیا اومد چه برسه نخوریم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه باردارباشم و تاشب گشنگی بکشم که داغون میشه،اونم اوایلش مخصوصا من کاری که عقلم درست بدونه رو ...

نطفه تازه تشکیل شده به هییییچ وجه با روزه و گرسنگی آسیب نمیبینه به هیچ وجه...احتیاجات یک توده سلولی اونقددددر کمه که روزه گرفتن روش تاثیری نداره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2742
من رخترمو باردار بودم و نمیدونستم و کل ماه رمضان رو روزه گرفتم و بعد عید فطر تازه فهمیدم باردارم. ول ...

چه جالب😍

همسره من نمیزاره اگه بفهمه باردارم

یعنی خودمم بخوام سراین جریان حساسه و میگه واجب نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون
یا خدا پیش پیش به پیشواز بارداری رفتی؟ تازه نمیدونی باردار هستی یا نه میدونی کفاره روزه عمد چیه؟ ک ...

عزیزم شما اونجوری دوست داشتی و انجام دادی،من مرجع تقلیدی رو قبول ندارم شما قبول داری و طبق نظراتشونم پیش میری

عقایدتونو براهمه نسخه نپیچید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون
عزیزم شما اونجوری دوست داشتی و انجام دادی،من مرجع تقلیدی رو قبول ندارم شما قبول داری و طبق نظراتشونم ...

اشکالی نداره عزیزم. 

اون دنیا همینا به خداجون بگو😊

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
اشکالی نداره عزیزم.  اون دنیا همینا به خداجون بگو😊

چشم شما جوش اونجارو برا بقیه نزن

ولی درکل یادبگیرید که تو عقاید دیگران هم دخالت نکنین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون
2738
افتخار نیست بیان کردن روزه‌خواریِ بدون عذر!

گفتم اطلاعات اشتباه ندید

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
ایشون ادمهای معتقد رو گفتن نگفتن که شما جار بزنید

نوشتن آدم های معتقد؟!!!

گفتن همه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
گفتم اطلاعات اشتباه ندید

عنوان تاپیک اینه که: کیا روزه میگیرند؟

تو این تاپیک چکار میکنی؟!!

کسی که وارد تاپیک روزه میشه خب معتقد بوده دیگه‌‌. حالا سخت نگیر جار زدن این کار و عادی کردن ترک فعل ...

تاپیک عنوانش این نبود که کسایی روزه گرفتن بیان..سوال کردن کیا روزه گرفتن..جار نزدم..این جا سایت تبادل نظر هست میشه نظرت رو بگی و من هم جواب دادم که همه روزه نیستن!!

موفق باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عنوان تاپیک اینه که: کیا روزه میگیرند؟ تو این تاپیک چکار میکنی؟!!

ببخشید که از حضور والا مقام اعلیا حضرت اجازه نگرفتم که میتونم تو این تاپیک شرکت کنم یا نه!!🤢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706