2737
2734
خدا شفاف بده با خودت هم درگیری داری!!! اصلا کی با تو بود قاشق نشسته🤫🤫

نوش جونت  عزیزم  

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من🥲

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      
2728

من نگرفتم 

نمی‌تونم بگیرم به خاطر معده‌ام

می‌شه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟❤️‍🩹‏آلیس مونرو راجع به دوره‌ی افسردگیش اینطور نوشته که:«‏ آنچه از دستم بر می‌آمد با آنچه دلم می‌خواست انجام دهم منافات داشت...! »‏شاید این بدترین حسی باشه که یه آدم می‌تونه تجربه کنه!
2740
یک سوال اگر زن بخاد روزه بگیره ولی شوهرش راضی نباشه باید چکار کنه..حرف شوهر یا روزه گرفتن

روزه... چون واجبه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ازاونجایی که نمیدونم باردارم یا نه و منتظر پریودشدن بودم نگرفتم امروزو..🥴 تو یه وضع بلاتکلیفی ام🥺

یا خدا

پیش پیش به پیشواز بارداری رفتی؟ تازه نمیدونی باردار هستی یا نه

میدونی کفاره روزه عمد چیه؟ کفارش 60 روز روزه یا 60 ادم فقیر رو اطعام بدی

من خودم پارسال به فکرمم نمیرسید باردار باشم. یعنی بچه نمیخواستم. از اول ماه رمضان روزه بودم 20 رمضان دیدم پریود نمیشم بی بی چک مثبت شد باور نکردم. 

فرداش روزه گرفتم رفتم آزمایش دادم. آزمایش مثبت شد.  از مرجع تقلید و دکترم پرسیدم. گفتن بخور منم خوردم. وگرنه تو این 20 روزی که روزه بودم اصلا هیچ مشکلی نداشتم. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2706