2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم روزه ام خیلی حس خوبی دارم😍

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

ما هن خانوادگی روزه ایم و خیلی خوشحالم برای سفره افطار دعای سحر خیللللللی لذت بخشه مهمونی افطاری 

بی صبرانه منتظر برنامه زندگی پس از زندگانی ام

روزه خیلی خوبه یه تمرینه برای صبر خویشتن داری من امسال تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد کارای خیر بیشتر انجام بدم

2728
منم روزه ام خیلی حس خوبی دارم😍

😍😍

من اسمم مهشید هستش 

یادتون می مونه من را دم افطار دعا کنین؟

من مسافرم روزه نیستم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من هرسال به خدا میگم ماه رمضون و توفیق روزه رواز من نگیر

به خدا که بادعای سحر جون میگیرم واز اول متولد میشم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
😍😍 من اسمم مهشید هستش  یادتون می مونه من را دم افطار دعا کنین؟ من مسافرم روزه نیستم

بله حتما انشااله یادم باشه دعات میکنم ❤❤❤

خب اگه باردارباشم و تاشب گشنگی بکشم که داغون میشه،اونم اوایلش مخصوصا من کاری که عقلم درست بدونه رو ...

من رخترمو باردار بودم و نمیدونستم و کل ماه رمضان رو روزه گرفتم و بعد عید فطر تازه فهمیدم باردارم. ولی ماشاءالله دخترم سالم وخیلیییی زیباست،شاید اگرمیدونستم باردارم روزه نمیگرفتم ولی من نمیدونستم،تازه سحری هم چیز زیادی نمیخوردم.شما هم نگاه به بدنت کن که میتونی یا نه،ولی واجب نیست بستگی به تواناییت وخودت داره

بله حتما انشااله یادم باشه دعات میکنم ❤❤❤

مرسییییی😍❤❤❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من هرسال به خدا میگم ماه رمضون و توفیق روزه رواز من نگیر به خدا که بادعای سحر جون میگیرم واز اول مت ...

وای اصلا سحر منو میبره به روزای خوب بچگیم سفره سحر همه بیدار میشدن نوبتی مسواک زدنمون گزارش لحظه ای که انقدر مونده تا اذان بدو....

من خودم بچه شیر خوار دارم ولی قصد داشتم بگیرم ولی پریود شدم

منم دخترمو شیر میدم پارسال ۱۸روز گرفتم امسالم میخوام بگیرم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چه جوی دادی؟؟؟!!!🙄🤔🤐😏 دو خط رو درست نمیخونی فقط جو میدی و حمله میکنی؟😵😵

برو بابا   

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
در ضمن کامل بخون من گفتم باردار باشی و بی خبر یعنی ندونی 🙄OK

و درکل  روزه  رفتن  کسی ب شما  ربط نداره  گناهش پای خودشه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2706