2737
2739
عنوان

خانوما میخوام ختم قرآن کنم تا آخر ماه رمضان ولی بلد نیستم چطوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 53 پست
عزیزم مرجع اگر نداشته باشی کل احکامی انجام میدی باطله چون انسان برای انجام اعمال عبادیش یاباید خودش ...

عهمه واقعا نمیدونستم اصلااا اینارو 

شما میتونید کمکم کنید انتخاب کنم ؟

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔

با تیوی بخون سریع پیش میره.روزی یک جز که یک ساعت وقت میگیره.من پارسال خودم خوندم وایی انقدر سخت بود وسرویس شدم. ایات سجده واجب هم کنارش یه علامت حالت گنبد مسجد واینا کنار صفحه جلوی ایه کشیده.وقتی پریودی نباید بخونیش.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با تیوی بخون سریع پیش میره.روزی یک جز که یک ساعت وقت میگیره.من پارسال خودم خوندم وایی انقدر سخت بود ...

مرسی ممنون که گفتن⚘️✨️🙏

چرا سخته؟

بنظرت با ختم کردن قرآن دعا هام هم قبول میشن؟

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔

#پیشنهاد 

پیشنهاد برای جزءخوانی قرآن در ماه رمضان.

اول یه دعا عهد بخونید بعد بیایید جزء رو تقسیم بندی کنید.

مثلا صبح 5 صفحه. 

ظهر 5 صفحه. بعدازظهر هم 5 صفحه. مغرب هم 5 صفحه. 

اینطور خسته هم نمیشید

یک جز روزی خونده میشه 

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
هروقت هر سوالی داشتی بپرس من درخدمتم

خیلییی ممنون خواهر جان خیلییی لطف بزرگی کردین کلی برام توضیح دادین🙏🙏

شما مرجع تقلیدتون کیه؟

2738

عزیزم خیلی عالیه که رو آوردی به نماز و روزه و قرآن😍

ان‌شاءالله ثابت قدم باشی 

و سعی کن بقیه‌ی احکام رو هم دقیق رعایت کنی

منم مرجعم حضرت آقا هستن و به نظرم ایشون در حال حاضر اعلم هستن

اما شما خودت باید مرجع خودت رو انتخاب کنی از راه تحقیق و پرس و جو

یک نفر مانده از این قوم، که برمی‌گردد❤️
عزیزم خیلی عالیه که رو آوردی به نماز و روزه و قرآن😍 ان‌شاءالله ثابت قدم باشی  و سعی کن بقیه‌ ...

خیلییی ممنون ولی کاش زود تر این کارو میکردم 🥲🥺

از خانوادم میپرسم حتما فک کنم ببینم چیه

خیلییی ممنون ولی کاش زود تر این کارو میکردم 🥲🥺 از خانوادم میپرسم حتما فک کنم ببینم چیه

هیچ وقت دیر نیست عزیزم

همین که الان تصمیم گرفتی راه درست رو انتخاب کنی یعنی خدا بهت توجه خاص داره🥰

در این راه از توسل به ائمه غافل نشو، که هیچ پناهی نداریم جز خودشون♥

هیچ وقت دیر نیست عزیزم همین که الان تصمیم گرفتی راه درست رو انتخاب کنی یعنی خدا بهت توجه خاص داره🥰 ...

اره خیلییی حس خوبی میگیرم نماز و قرآن خوندنی خیلی خوبه

نمیدونم خدا منو هم میبیه یا نه کاش حاجتمو برآورده بکنه

ائمه کیا هستن؟

امتحان میکنم فردا حتما  ولی فک نکنم بتونم با تلویزیون پیش. برم جلوی خانوادم خجالت میکشم نمیدون ...

روزی یک جزء بخون از سوره ی فاتحه تا آیه 142سوره بقره میشه یک جزء  روهم چند آیه س تقسیم کن بر 5وقت  نماز فرضت میشه حدودی 28آیه هر وقت نماز میخونی 30آیه بخون بعد هر نماز فرضت، یا هروقت میدونی فرصت داری روزی یک جزء ب اذن خدا ختم میکنی التماس دعا 

خدایا چنان کن سر انجام کارتو خوشنود باشی و ما رستگار

به نظرم سعی کن مطالعات دینیت رو بیشتر کنی

و با معرفت و شناخت بهتری تو این مسیر پیش بری

کتب شهید مطهری عالی‌اند

و البته یه کتاب فووووق العاده هم که می تونم بهت معرفی کنم "طرح کلی اندیشه‌ی اسلامی در قرآن" هست

حتما بخونش

2706