2733
2739

چطوری باید ختم قرآن کرد ؟

تا آخر ماه رمضان میشه تموم کرد؟

تو ی تاپیک خوندم کجاهای قرآن باید سجده کرد اینا چین من نمیدونم؟

میشه اگه میدونید به منم یاد بدیم خیلی وقته از نماز و روزه دورم از امسال ب امید خدا شروع میکنم بخونم 

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از فردا روزی یک جز بخون ختم میشه..ببین اگه سختت هست با تلوزیون پیش برو ..

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2728

ما رو هم دعا کن

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

هر روزی روزی یک جز میخونی منم دارم ختم میکنم . تا سی روز میشه سی جز . جاهای ک نوشته سجده واحب باید سجده کنی اگه پریودباشی یا جنب باشی فک کنم نخواد سجده کنی حالا دقیق میبینم بهت میگم

یک عدد تعلیق شده  (من A60good)سابق هستم              نفسم‌بنده نفس های کسی هست که ازم گرفتنش❤A😭 ۱۴۰۲/۰۲/۰۵یادت نره توی این روز چ بلایی سرت آوردن همشون رو داغون کن نزار اب خوش از گلوشون پایین بره.

چهارتا از سوره های قران سجده واجب دارن 

میتونی یا همون بگی سبحان ربی الاعلی وبحمده 

یا همونی که تی وی اعلام میگنه 

یه ختمی هست برای حاجات ختم قران دریک هفته اما مقداری برای شما ممکنه سنگین باشه 

قلم قرانی هم میتونی یری 

یا دوشبکه رو درنظر بگیر که اگر ب شبکه سه نرسیدی از اون شبکه بتونی همراه با تی وی بخونی 

چون ساعات پخششون فرق میکنه 

قبول باشه

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!
2738

عزیزم هر روز یک جز قرآن بخون از جز اول شروع کن 

اگر دوست باشی ار ترتیل هایی تلویزیون میزاره جز به جز  گوش کن. ۵ سوره فصلت سجده نجم علق سجده واجب دارن توخود قرآن کنار حاشیه بایک علامت گذاشته سجده

اونها رو در زمان عادت نخون . بعضی مرجع تقلید ها گفتن کل سوره رو نخون بعضی ها گفتن فقط آیه رو نخون ببین مرجعت کیه و چه نظری داشته. عزیزم التماس دعا

خانوما من جز۱۶ وجز۴ باید بخونم نتونستم اصلا شما محبت میکنید بخونید؟ 

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
روزى يك جزء بخون از جزء اول شروع كن

ممنون گلم چشم🥰⚘️

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔

سلام بله عزیرم تموم میشه خوب قرآن سی جزء روزی یه دونه بخونی تا آخر ماه تمومه ایشالا 

با تلوزیون شروع کن یا برو حسینیه خانوما جمع میشن میخونن

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نیم دعا کنین 🙏 
مى تونى باتلويزيون بخونى هر روز تو شبكه هاى مختلف مى ذارن التماس دعا

عه تو تلویزیون فک کنم وقت زیاد ببره

با قرآن راحت ترم احساس خوبی میگیرم

انشالله تو این ماه عزیزم همتون حاجت روا بشین❤️⚘️✨️

از فردا روزی یک جز بخون ختم میشه..ببین اگه سختت هست با تلوزیون پیش برو ..

امتحان میکنم فردا حتما 

ولی فک نکنم بتونم با تلویزیون پیش. برم جلوی خانوادم خجالت میکشم نمیدونم چرا🥺

2706