2737
2739
عنوان

خانوما میخوام ختم قرآن کنم تا آخر ماه رمضان ولی بلد نیستم چطوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 53 پست
ما رو هم دعا کن

چشم عزیزم انشالله تواین ماه عزیز حاجت روا بشی گلم

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔

روزی یه جز قران بخون جزی  ۲۰صفحه اس با نماز ظهرت ۱۰صفحه با عشا ۱۰صفحه میتونی بخونی جای ک نوشته سجده ،سجده کن توی سجده بگو سبحان الله والحمدالله ولا اله ا لا الله والله واکبر(تسبیحات اربعه)التماس دعا

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از امروز روزی ی جز بخون .اونای که نوشته سجده واجب رو حواست باشه اگه پریودی نخونی . 

کجاش مینویسه سجده واجب؟

نمیشه یکاری کرد این ماه کلا پریود نشم راهی هست؟ 

اگه اینو میبینی ازت میخوام که😔😭برام دعا کنی تا آرامش بگیرم و زندگیم درست بشه منم طعم خوشبختیو‌ بفهمم چون بد عدالتی بود که منی که ۱۷ سالمه نامزدم بهم خیانت کنه و بخوام طلاق بگیرم در حالی که عاشقشم..خدایا بهم کمکم کن بقیشو‌ پشتم باش😥😥💔💔
امتحان میکنم فردا حتما  ولی فک نکنم بتونم با تلویزیون پیش. برم جلوی خانوادم خجالت میکشم نمیدون ...

عه عزیزم چرا خجالت ..کار خوب کردن هیچ وقت خجالت نداره شاید با قرآن خوندن شما بقیه خانواده هم ترغیب شدن

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2731
کجاش مینویسه سجده واجب؟ نمیشه یکاری کرد این ماه کلا پریود نشم راهی هست؟ 

قرآن خوندن و پریودی چه ربطی بهم دارن

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
هر روزی روزی یک جز میخونی منم دارم ختم میکنم . تا سی روز میشه سی جز . جاهای ک نوشته سجده واحب باید س ...

مرسیییی عزیزم مشکل منم این نکاتیه نمیدونمه‌ 

از فردا ب امید خدا شروع میکنم ب خوندن 

ی نمونه میگی جایی ک باید سجده کنیمو قرآن جلومه‌میخوام ببینم چطوری نوشته 

چهارتا از سوره های قران سجده واجب دارن  میتونی یا همون بگی سبحان ربی الاعلی وبحمده  یا ه ...

ممنوووونم عزیزم که گفتین🥰🥰🫂🙏🙏🙏🙏

سوره ختم قرآن که گفتین چیه ؟

عزیزم هر روز یک جز قرآن بخون از جز اول شروع کن  اگر دوست باشی ار ترتیل هایی تلویزیون میزاره جز ...

ممنون گلم 

فردا نگا میکنم ببینم کدوم شبکه هست شاید یا تلویزیون پیش بررم؟

فقط ی سوال مرجع تقلید من ندارم ینی. میگم ب کللل دور. بودم از خدا و قرآن و... ی مشکلی داشتم ..از اون موقع شروع کردم میکنم خیلییی خوبه نماز آرامش میگیرم و نمیتونم دیگ ولش کنم

چطور مرجع تقلید انتخاب کنم🙈🙈

2740
روزی یه جز قران بخون جزی  ۲۰صفحه اس با نماز ظهرت ۱۰صفحه با عشا ۱۰صفحه میتونی بخونی جای ک نوشته ...

مرسیی عزیز 

خیلی پیشنهاد خوبی بود سر نماز خوندن .من میخواستم بشینم همینطوری بخونم ولی الان ک شما گفتید همونطور میخوونم🙏✨️⚘️

عه عزیزم چرا خجالت ..کار خوب کردن هیچ وقت خجالت نداره شاید با قرآن خوندن شما بقیه خانواده هم ترغیب ش ...

نمیدونم چرا این حس و دارم واقعا خانوادم نه نماز نمیخونن قبلا میخوندن ولی الان ن 

هی به نامزدم میگم توهم بخون ولی نمیخونه نمیدونم چرا اخه

نمیدونم چرا این حس و دارم واقعا خانوادم نه نماز نمیخونن قبلا میخوندن ولی الان ن  هی به نامزدم ...

شما خودت یه مدت بخونی روی نامزدتون هم تاثیر مثبت میذاری..

ممنون گلم  فردا نگا میکنم ببینم کدوم شبکه هست شاید یا تلویزیون پیش بررم؟ فقط ی سوال مرجع تقلی ...

عزیزم مرجع اگر نداشته باشی کل احکامی انجام میدی باطله چون انسان برای انجام اعمال عبادیش یاباید خودش اینقدر علم داشته باشه از قران احکام رو در بیاره یا باید به یک نفر دیگه رجوع کنه . حالا شما برای انتخاب مرجع میتونی از دونفر که فکر میکنی می‌فهمن بپرسی کدوم مرجع رو انتخاب کنی یااینکه خودت بین مراجع اونی رو که تشخیص میدی اعلم تر بیشتر میدونه و صلاحیت داره رو انتخاب کنی 

حالا رجوع به مرجع یعنی کتاب توضیح المسائل همون مرجع رو میگیری و سوالی برات پیش اومد به اون کتاب مراجعه میکنی تاببینی نظرشون چیه در مورد مسائل عبادی

شما خودت یه مدت بخونی روی نامزدتون هم تاثیر مثبت میذاری..

واقعاا میشه ینی اونم بخونه 

تو زندگیم مشکل دارم احساس میکنم دلت صافه برای منم دعا کن مشکلاتم حل. شن.... و این ماه حاجتمو. بگیرم😭😭

واقعاا میشه ینی اونم بخونه  تو زندگیم مشکل دارم احساس میکنم دلت صافه برای منم دعا کن مشکلاتم ح ...

آره عزیزم چرا نشه..نظرت لطفته عزیزم

انشالله حاجت روا بشی

2706