2752
2734
عنوان

اونایی ک واژینیسموس داشتید...

| مشاهده متن کامل بحث + 5914 بازدید | 103 پست
خیلی ببخشید ک میپرسم عزیزم شما مشکلت انقباض غیر عادیه یا فقط روحی مشکل داری؟

من انقدر اون لحظه استرس دارم و سفت میشم تمام تنم خییس عرق 

شوهرم منو اینجوری میبینه میگه واقعا میترسم ی بلایی سرت بیاد از ترسی ک داری

تازه  من ی بار هم حامله شدم ولی سقط شد متاسفانه

من انقدر اون لحظه استرس دارم و سفت میشم تمام تنم خییس عرق  شوهرم منو اینجوری میبینه میگه واقعا ...

منم همینم

یا خدا یه نگرانی نگرانیام اضافه شد ک،چجوری بدون دخول باردارشدی؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم  رابطه ای ک قرار نباشه کامل باشه مشکلی دارم اما حرفشو ک میزنیم کامل باشه حتی اقدام نکر ...

ببین من حتی خودمم نمیتونستم بدخودم دست بزنم 

بعد ک رفتم پیش این ماما الان دیگه با خودم اوکی شدم یعنی ی شیاف جرات نداشتن برای خودم بزارم ولی الان ترسی ندارم ولی با شوهرم نمیتونم 

ببین من حتی خودمم نمیتونستم بدخودم دست بزنم  بعد ک رفتم پیش این ماما الان دیگه با خودم اوکی شد ...

اها ببین من با خودم مشکل ندارم،میتونم

اما با شوهرم اصلا نمیتونم

چقدر بده ک مثل بقیه نیستم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
سایت ماما سابت قسمت واژینسموس

ف‌یلتره؟چرا باز نمیشه

سلام، پیج اینستای ماما سایت رو چک کنید، روزهای جمعه استوریهای درمان واژینیسموس رو خانم اعظم خیابانی میذارن و خیلی ها رو درمان کردن، اگه دوست داشته باشید میتونید از طریق ایشون اقدام کنید

سلام، پیج اینستای ماما سایت رو چک کنید، روزهای جمعه استوریهای درمان واژینیسموس رو خانم اعظم خیابانی ...

ممنون

باید بزنی تو اینترنت درمان واژیسموس با دیلا..تور...

خودت با دستکش پزشکی درست کنی و طبق مراحلش پیش بری بزن تو نت میفهمی 

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
باید بزنی تو اینترنت درمان واژیسموس با دیلا..تور... خودت با دستکش پزشکی درست کنی و طبق مراحلش پیش ب ...

من مشکلی با این قسمتش ندارم

مشکلم با ورود ب بدنم نیست

وقتی پای همسرم میاد وسط دچار مشکل میشم

با روغن زیتون حله امتحان کنید منم همینجور بودم بدون دکتر رفتن خودتون دکتر خودتون باشید

منظورتون چیه؟روغن زیتون رو چی کار کنم؟