2733
2739
عنوان

اونایی ک واژینیسموس داشتید...

| مشاهده متن کامل بحث + 5811 بازدید | 103 پست
یعنی افسرده س  مشکلات مالی و...

امیدوارم حل شه مشکل جفتتون

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
امیدوارم حل شه مشکل جفتتون

ممنونم عزیزم مشکل شماهم همینطور

همیشه یادت باشه پشت هر تاپیک یک انسان نشسته. یه زمانی از چیزی خوشت نمیاد با تاپیکی حال نمیکنی و... . بهترین کاری که میتونی بکنی رد شی و بهش فکر نکنی. اگر میخای انتقاد کنی باید این کارو درست انجام بدی. این که راحت به حال طرف گند بزنی نشونه ی قدرت تو نیست و ضعف تورو میرسونه. اگرم به نظرت دغدغه ی کسی مسخره س بهترین کاری که میتونی در حقش بکنی اینه که این جمله رو واسش ننویسی و نظرتو واسه خودت نگه داری شاید این دغدغه واسه اون فرد در اون لحظه بولد باشه ولی تو  با این جمله بیشتر آزارش میدی😑خلاصه نمک نپاشیم به زخم هم دیگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همیشه شبا دیر میخوابی؟😑

😂چون روزا تا دو بعد از ظهر خوابم،البته اکثر مواقع

تو چرا؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2742
😂چون روزا تا دو بعد از ظهر خوابم،البته اکثر مواقع تو چرا؟

من همیشه زود میخوابم دیگه ساعت یک حتما خوابم

این چند روز چون تعطیلاته آقا خونس میگه تا نصف شب باید فیلم ببینیم 

من عاشق صبح زودم  بعضی روزا که میرم سرکار هیچ اما روزای عادی حتی خوابمم بیاد صبح زود بیدار میشم

تو هم بیدار شو یه فیلم شاد بزار صبحانه بخور کاراتو انجام بده تا شبم زود بخوابی 

صبحا دیر بیدار بشی باعث افسردگی میشه

😂چون روزا تا دو بعد از ظهر خوابم،البته اکثر مواقع تو چرا؟

دوستان خانم خیابانی رو معرفی کردن 

منم پیش ایشون درمان شدم 

بعد از ۸ سال 

منم ی شهر دور از تهران هستم ولی دو جلسه رفتم تهران پیش ایشون 

ف‌یلتره؟چرا باز نمیشه

نمیدونم من دو سال پیش شهریور بعد سه سال که از ازدواجم گذش خوب شدم بهد چند ماه باردار شدم الان دخترم ۴/۵ ماهشه

متاسفانه تو دوران بارداری رابطه نداشتم بعد تولد بچه هم همسرم نبود حس میکنم باز دچار مشکل شدم و تو این مدت از سایت بیخبرم

ولی از طریق سایت درمان شدم

دوستان خانم خیابانی رو معرفی کردن  منم پیش ایشون درمان شدم  بعد از ۸ سال  منم ی شه ...

یعنی فقط با دوجلسه؟مگه چی میگن

2740
نمیدونم من دو سال پیش شهریور بعد سه سال که از ازدواجم گذش خوب شدم بهد چند ماه باردار شدم الان دخترم ...

😑یعنی ممکنه خوب شه باز برگرده؟

ای بابا

یعنی فقط با دوجلسه؟مگه چی میگن

دو جلسه حضوری 

مدام در واتس اپ گذارش میدادم و ایشون متناسب با شرایطم راهنمایی میکردن 

ی بارش وسط ها به مشکل خوردیم و درمان رو رها کردم 

ولی ایشون دوباره که درمان رو پیگیری کردم 

باهام راه اومدن 

سلام عزیزم من 3 ماهه درمان شدم.رفتم دکتر و آر اف انجام دادم کاملا خوب شدم.قبلش هم نه س.ک.س تراپ رفته بودم نه با دیلاتور و انگشت میتونسم امتحان کنم چون از انگشت خودمم میترسیدم.خداروشکر الان خوب شدم.توی تاپیکم کامل توضیح دادم بخون حتما.امیدوارم خیلی زود درمان بشی عزیزم

دو جلسه حضوری  مدام در واتس اپ گذارش میدادم و ایشون متناسب با شرایطم راهنمایی میکردن  ی ...

مرسی

سلام عزیزم من 3 ماهه درمان شدم.رفتم دکتر و آر اف انجام دادم کاملا خوب شدم.قبلش هم نه س.ک.س تراپ رفته ...

ممنونم

تو ماشاالله واژنت به آلت شوهرت نه نگفته، این یه  احساس بیزاری جنسیه، انشاالله بعد افطار یه حالی ...

این چ طرز حرف زدنه

تربیت داشته باشید