2733
2739
عنوان

با مرد بداخلاق و بی شعور زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سخته زندگی کردن اینجوری.اما ضعف نشون نده هر کاری میکنه نبین و هر چی میگه نشنیده بگیر.محل نده کلا .خودش درست میشه صبور باش.مجبوری ادامه بدی دگ طلاق ک نمیشه توی این زمونه

راسیتش اگه بتونم صداش ضبط میکنم شکایت میکنم ازش

صدای ضبط شدشو دارم اما نمیخوام جدا شم بخاطر پسرم یعنی نمیتونمم جدا شم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

وای نه واقعا

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2738

اینجوری نمیشه قضاوت کرد باید ببینیم دقیقا  چکاری از شما سر زده یا چه مشکلی وجود داره که مرتبا بی احترامی می کنه بهتون 

شاید شما هم جوری رفتار می کنید که باعث عصبانیت ایشون می شوید

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

تو این شرایط نبودم. ولی خیلی سخته.

به نظرم سعی کن با هم رفیق باشید همه چی درست میشه.

منم شوهرم اوایل زندگی همش دستور میداد و اذیت میکرد. کم کم بهتر شد. الان برام ظرف هم میشوره. البته سالی یکبار😁

با چنین آدمی زندگی نکن اصلا وابدا خودتو پیر میکنی وداغون 

شوهر سابقم هیچکدوم از اینایی رو که گفتی نداشت فقط حسود و بدجنس بود چشم خوشبختی ومال واموال دیگران رو نداشت ببینه صبح تا شب کار میکرد جمع میکرد البته برای خونه خرج میکرد اما با قناعت کاری اخلاقامون بهم نمیخورد جداشدیم اینی که تو گفتی اصلا ادمیزاد نیست کثافته بوگندو هستش 

مثل مامان من نباش مامان من تمام عمرش رو گذاشت پای یه آدم گدازاده و بدذات وحسود الانم افسردگی گرفته بابام هی زر میزنه مامانم هیچی نمیگه 

خدایا شکرت
چقد بده وسخته ولی اگر اعتمادداری بهش و اهل خیانت نیست اره زندگی میکنم باهاش شاید حل بشه بقیش

اهل خیانت بودن یا نبودنش رو ک نمیدونم من 

ولی تاحالا چیزی ندیدم به اون صورت

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
تهدید کنه خودشو میکشه یا تورو؟

من رو

صدای ضبط شدشو دارم اما نمیخوام جدا شم بخاطر پسرم یعنی نمیتونمم جدا شم

خیلی دلت میسوزه برای پسرت باید دستتو بگیری اونم نجات بدی. چون الان پسرت داره کتک زدن زن رو یاد میگیره سر زن آیندش پیاده کنه

2706