2733
2739

اگه دائما بهتون بی احترامی کنه توی جمع توی خلوت 

فحش بده به خودتون و خانوادتون به کوچیک ترین و شخصی ترین مسائل کار داشته باشه

دائم درحال دستور دادن باشه اگرم انجام ندین دعوای شدیدی درست بشه حتی کتک کاری

کنار شما اصلا رعایت نکنه و کارای حال بهم زن انجام بده مثلا سر سفره باد معده بده یا فین کنه تو دستمال

هرچیم اعتراض کنید بی فایده باشه

و خیلی چیزای دیگه ک نمینویسم چون ممکنه نخونید و جواب این تاپیک خیلی برام مهمه

زندگی میکنید باهاش؟

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
جرش میدم

اگه در صورت کوتاه نیومدن کتکت بزنه و تهدید به مرگ کنه چی؟

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه خانواده ات پشتتن و مخصوصا اگه شاغلی جدا شو 

ن نیستن متاسفانه و اینکه گیر پسرمم ۳ سالشه

2738

ن هرگز مگه قراره چند بار زندگی کنم ک عمرمو تلف کنم پای همچین بیشعوری طلاق میگیرم مهریمم حتی اگر هزار سال طول بکشه میگیرم ک نره یکی دیگه رو بدبخت کنه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706