2737
2739
عنوان

با مرد بداخلاق و بی شعور زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 67 پست
از اول بد بود؟؟ با بچه قصیه فرق میکنه

بله بد بود از همون دوران عقد متاسفانه ناخواسته توی عقد باردار شدم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

من اول سعی میکنم ب رفتار خودم توجه کنم ببینم مشکل از منه یا اون بعد اگه دیدم رفتارم بد هستش رفتارم رو درست میکنم و اگر اخلاقم خوب بود و ایرادی نداشت  باز طرف مقابلم اخلاقش بد بود نمیتونم باهاش زندگی کنم  ولی بعضی از ما  زن ها هم غرغرو هستیم با اینکه کلی ایراد اخلاقی داریم سعی نمیکنیم اخلاقمون رو خوب کنیم و اینطوری باعث میشه مرداها بیشتر لج کنن و دلخوری پیش بیاد و زندگی از هم بپاشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر شرایط طلاق داشته باشم صد در صد طلاق میگیرم (البته اینم در نظر داشته باش که رفتار خودت چجوریه با همسرت اگر رفتارت عاقلانه نیست درستش کن).اگر شرایط طلاق نباشه و خانوادم پشتم نباشن رگ خوابشو پیدا میکنم و از همون راه عمل میکنم اگر رگ خواب نداره بالاخره یه رفتار های ریزی هست که روش اثر میذاره سعی میکنم اونا رو پیدا کنم.و بازم تاکید میکنم رفتار خودتم تغییر بده یعنی کلا لجبازی نکن روشتو تغییر بده

2728
اینجوری نمیشه قضاوت کرد باید ببینیم دقیقا  چکاری از شما سر زده یا چه مشکلی وجود داره که م ...

عزیزم کلا بد اخلاقه با پدر و مادرشم ک زندگی میکرد هرروز خدا دعوا میکرد باهاشون

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

فقط خدا بهت صبر بده

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2738
خیلی دلت میسوزه برای پسرت باید دستتو بگیری اونم نجات بدی. چون الان پسرت داره کتک زدن زن رو یاد میگیر ...

پسرمو کجا ببرم اخه بدون پول بدون شغل

اگه در صورت کوتاه نیومدن کتکت بزنه و تهدید به مرگ کنه چی؟

من...نمونه ش الان گفتم برو نون بگیر ساعت نه ...بیست دقیقه بعد پاشد با بداخلاقی و فحش و بعد گفت چس خور..خونه بابا هیچ وقت ذهنمم نمیرسید ب این روز بیفتم ..یکم دیگ فرصت میدم بعد جدا میشم شش سال تحملش کردم...اگ‌موندم دلم ب حالش سوخته گذشته تلخ و بدی داشته 

صدای ضبط شدشو دارم اما نمیخوام جدا شم بخاطر پسرم یعنی نمیتونمم جدا شم

صدای ضبط شده برای نشان دادن در دادگاه کفایت نمیکنه 

سعی کن مشکل رو حل کنی 

طلاق پروسه زمان بر و فرساینده ای است 

و زندگی بعد طلاق هم همچین گل و بلبل نیست

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2706