2733
2739
عنوان

تروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 53 پست
ما نظرآبادیم عزیزم هشتگرد یه دکتر درست حسابی پیدا نمیشه

‌آنتی‌بیوتیک در شرایطی که باکتری‌ عامل ورم لوزه باشد، تجویز می‌شود و سریعا علائم را متوقف می‌کند. البته مصرف مکرر آنها مقاومت بدن نسبت به عوامل بیماری‌زا را کاهش می‌دهد. همچنین عوارضی مثل مشکلات گوارشی به دنبال دارد. بهتر است طبق ضرورت و تجویز پزشک مصرف شوند.

معمولا با همزمان شدن آلرژی : https://www.paziresh24.com/blog/10328/hc-allergy-symptoms-cause-and-treatment/ و ورم لوزه، پنی‌سیلین تجویز می‌کنند. عامل ورم لوزه از استرپتوکوک‌های نوع A است. هنگام حساسیت آنتی‌بیوتیک‌های دیگری توصیه می‌شوند.

**نکته: حتما داروها را تا اتمام دوره درمان مصرف کنید تا علائم مجددا برنگردند.

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد، ببین چی میشه اون کس که یه جو از حق مردم خورد، کسایی که تو این دنیا حساب مارو پیچیدن، یه روزی هرکسی باشن حساباشونو پس میدن، عبادت از سر وحشت واسه عاشق عبادت نیست، پرستش راه تسکینِ پرستیدن تجارت نیست، سرِ آزادگی مردن ته دلداگی میشه، یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه، کنار سفره خالی یه دنیا آرزو چیدن، بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون میدن، نزار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه، خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی‌بخشه، کسایی که به هر راهی دارن روزیتو میگیرن، گمونم یادشون رفته همه یک روز میمیرن، جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم، همه یک روز میفهمن چه جوری زندگی کردی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای توقف علائم التهاب و تسکین ورم لوزه چند روش ساده وجود دارند. نگاهی به این روش‌ها داشته باشید:

• نوشیدن آب زیاد و غذاهای آبکی
  • غرغره آب نمک؛ چند مرتبه در روز
  • قرص‌های مکیدنی سرفه
  • مرطوب‌کردن هوای خانه با بخارساز
  • عدم استعمال دخانیات
  • ایبوپروفن و استامینوفن برای کاهش درد
  • اسپری سرفه برای درمان ورم لوزه کودکان
  • مشورت با پزشک قبل از مصرف دارو برای کودکان
  • جوشانده آویشن؛ یک دمنوش برای التهاب لوزه
بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد، ببین چی میشه اون کس که یه جو از حق مردم خورد، کسایی که تو این دنیا حساب مارو پیچیدن، یه روزی هرکسی باشن حساباشونو پس میدن، عبادت از سر وحشت واسه عاشق عبادت نیست، پرستش راه تسکینِ پرستیدن تجارت نیست، سرِ آزادگی مردن ته دلداگی میشه، یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه، کنار سفره خالی یه دنیا آرزو چیدن، بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون میدن، نزار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه، خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی‌بخشه، کسایی که به هر راهی دارن روزیتو میگیرن، گمونم یادشون رفته همه یک روز میمیرن، جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم، همه یک روز میفهمن چه جوری زندگی کردی

باید گلو و گوش رو بپوشونی و گرم نگه داری تا یه مدت

من خودم امتحان نکردم اما پذیرش 24 و اسنپ ویزیت اینترنتی دارن

یه دکتر عمومی خوب تو شهر پیدا کنی کفایت میکنه

انشاالله حالت بهتر بشه

2728
‌آنتی‌بیوتیک در شرایطی که باکتری‌ عامل ورم لوزه باشد، تجویز می‌شود و سریعا علائم را متوقف می‌کند. ال ...

تا آخرش مصرف کردم دقیقا سر وقت 

فقط تروخدا من خیلی ازآمپول میترسم مخصوصا پنیسیلین ینی حاضرم عمل کنم هرکار کنن ۱۰ تا سرم بزنم ولی آمپول خدانکنه ندن چون بدن هم نمی زنم نزنمم میمیرم

بچگی یه بلائی سرم آوردن بخداآمپول میبینم قلبم درد میگیره می لرزم یه جوری میشم اصلانمیتونم

تا آخرش مصرف کردم دقیقا سر وقت  فقط تروخدا من خیلی ازآمپول میترسم مخصوصا پنیسیلین ینی حاضرم عم ...

معمولا امپول نمیدن چون قرص بهتر جواب میده

اما اگر عفونت شدید باشه پنی سیلین بهمراه قرص تجویز میشه

پنی سیلین بگو قبلشذبرای تست کنن و بیحس کنند

چیزی متوجه نمیشی

به هرحال اون عفونت اگر طولانی بشه ممکنه عوارض داشته باشه

باید گلو و گوش رو بپوشونی و گرم نگه داری تا یه مدت من خودم امتحان نکردم اما پذیرش 24 و اسنپ ویزیت ا ...

خیلی ممنونم عزیزم خواهش میکنم برام دعا کن وضعم خیلی خرابه از ترس آمپول که دیگه سکته میکنم بیشترازدوهفتس دیگه برام جونی نمونده 

پزشک عمومی هست تو بیمارستان ولی راستشو بخوای هرروزیکی میاد و اصلا هیچی نمیفهمن حال آدم بدتر میشه همسرم رفت فرستادنش کرج یه سنگ کلیه رونتونستن بفهمن

2740
لوزه ت وضعش خرابه. شربت کوآموکسی کلاو بخر بخور هر 12 ساعت. حتما اینکارو انجام بده و آویشن دم کن

اآره واقعا خیلی خرابه  شما میگی ۱۲ ساعت دکتر داد۸ورق ۶۵۰ گفت هر۸ساعت بخور خوردم تموم شد 

یه دکترخوب فقط توشهرمون بود متاسفانه اونم نیست

تجربه من دکتر های قدیمی بهتر هستند

معمولا امپول نمیدن چون قرص بهتر جواب میده اما اگر عفونت شدید باشه پنی سیلین بهمراه قرص تجویز میشه ...

انقددردش زیاده بابی حسی هم بنظرم زیاده دردش شدیدشونمیدونم ولی من هرباردکترمیرم پنیسیلین مینویسن اما راستشو بخوای منم نمی زنم چون اصلا خیلی بدجورمیترسم کاش نمیترسیدم  

2706