2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من آدمیم که پول برام مهم نیست عشق عشق مهمه ملاک اصلیم پول نیست  به نظر من نباید اصلی‌ترین چیز پول باشه پول میتونه ۴۰درصد ویا کمتر ببشه اما همه چیز نیست

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
برعکس شما من توصیه میکنم با کسی وارد رابطه شید که هوش مالی و اقتصادی داشته باشه ، با عرضه و جنم باشه ...

مگه چقدر پسر پولدار هست که به همه پولدار برسه؟ همین چیزا ملاک شده که جامعه شده چشم و هم چشمی و ازدواج نکردن و خیانت خداوند به هر کی اراده کنه پول و ثروت میده نیاز نیست به خاطرش نقشه کشید و دنبال پولدار بود همین که مرد کاری و پاک باشه به نظرم عالیه

2731
عزیزم پسری که عشقش واقعی باشه به خاطرت میره سرکار من در مورد عشق واقعی حرف زدم اینی که شما میگی عشق ...

خب مگه من گفتم نمیره سر کار . میخواد بره اما کار نیست. الان لیسانسه هاش آبدارچی میشن گاها. بعد اینی که مثال زدم میخواد چه کاری بکنه بعد بفرض محال کار پیدا کنه خرج زندگی انقدر بالاست که نتونه زندگی رو بچرخونه. یه خداقل هایی باید باشه وگرنه نمیشه زندگی کرد.اینکه شما پولدارایی دیدی ک زندگیشون داغونه دلیل نمیشه همه همین باشن. ادم عاقل میگرده یکیو پیدا میکنه ک از همه نظر در سطح مطلوب باشه. نه که عاشق پسرکِ فقیرِ بیکارِ بیسواد با خانواده داغون بشه.

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
گفتم پولداری نباید ملاک ازدواج باشه آیا گفتم با یه علاف بیکار بی مسئولیت میشه ازدواج کرد؟

مگه من همچین برداشتی داشتم؟؟؟؟ دارم میگم از همون اول پول مهمه مهریه مهمه مثل شما که معتقدی پولدار بودن صرفا مسئله شخصیه ولی خودت انتظار همه چی از طرف داری مردد نیستم! بالاخره پولدار بودن شخصیه یا به پارتنر هم مربوطه؟ 

تو عنوانت گفتی پولداری اصلا نباید ملاک باشه.معنی کلمه اصلا رو هم من بلدم هم شما پس شما مطلقا گفتی پولداری اول ازدواج مهم نیست در حالی که من میگم هست 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
برعکس شما من توصیه میکنم با کسی وارد رابطه شید که هوش مالی و اقتصادی داشته باشه ، با عرضه و جنم باشه ...

حدس میزنم شما  به اقتضای شغلتون مسلما مورد های عشق و عاشقی زیاد دیدید که تهش بخاطر مسائل مالی به نفرت تبدیل شده 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
مگه چقدر پسر پولدار هست که به همه پولدار برسه؟ همین چیزا ملاک شده که جامعه شده چشم و هم چشمی و ازدوا ...

اتفاقا برعکسش زیاد بشه جامعه به سمت فقر میره 

باسد توقع داشت ، باید زحمت کشید ، زن و مرد هم نداره 

دو طرف باید سطح مالی و رشد شخصیتی خودشونو ببرن بالا 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
خب مگه من گفتم نمیره سر کار . میخواد بره اما کار نیست. الان لیسانسه هاش آبدارچی میشن گاها. بعد اینی ...

فکر نکنم اینکه ملاک کسی پولداری نباشه یعنی ملاکش پسرک فقیر بی پول بی سواد با خانواده داغونه نمیدونم چرا تفسیرای عجیب میشه از حرف من چیزایی که اصلا منظوزم نیست

کسی نخواد بده اموالشو میزنه به اسم اینو اون تهش میشه سالی یک سکه پس بهتره این بحث چندش مهریه و مهریه ...

دوطرف باهم یه توافقی کنن! این وسط دخترست که بدبخت میشه فقط. پسفردا کارش به طلاق بکشه دیگه هیچی نداره. خواستگاراشم میشن یسری پیرمرد. واقعیت جامعه ماست.

اما پسره خیلی شیک میره با یکی دیگه.

بعدم ماهی یه سکه مگه کمه حداقل اگه کارش به طلاق کشید هرچی از دست داد عوضش از نظر مالی بدبخت بیچاره نشد

برای من مهمه اگر پول نباشه خونه ای نیست مستاجر باشی عمرت میره پای جابجایی از این خونه به اون خونه هر سالم یه قیمت جدید

پول نباشه به جای محله خوب باید بری محله ای که امنیتش پایینه خلافکار زیاده توش دعوای خیابونی هم زیاد میشه

پول باشه شاید بدبختی اما نباشه حتما بد بختی توی این روزگار

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
من آدمیم که پول برام مهم نیست عشق عشق مهمه ملاک اصلیم پول نیست  به نظر من نباید اصلی‌ترین چیز پ ...

ما دخترای برای اینکه یه مشت پسر آس و پاس ، برچسب پول پرست و آهن پرست ، بهمون نچسبونن مجبوریم بگیم پول مهم نیست !! 

در حالی که پول نباشه ، آرامش و آسایش نیست 😑 

من خودم وارد بازار کار شدم ، دارم دوش به دوش مردا کار میکنم 

می‌دونم پول درآوردن خیلی سخته ؛ ولی زندگی متاهلی یه مرد با مسئولیت میخواد که پولساز باشه ‼️ 

هر چند که اولیت خودم اخلاق و تحصیلات و شعور طرفه 

ولی پول هم جزو الویتام هست چون خیلی مهمههههه! 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
فکر نکنم اینکه ملاک کسی پولداری نباشه یعنی ملاکش پسرک فقیر بی پول بی سواد با خانواده داغونه نمیدونم ...

شما گفتی فقط عشق و علاقه مهمه و پول مهم نیس 

خب این کیسی که من مثال زدمم عشق و علاقه داره اما پول و خیلی موارد دیگه رو نداره 

مگه من همچین برداشتی داشتم؟؟؟؟ دارم میگم از همون اول پول مهمه مهریه مهمه مثل شما که معتقدی پولدار بو ...

عزیزم پولداری هنوزم میگم ملاک نیست من نمیدونم پولواری رو شما جی معنی میکنید من گفتم پول ملاک نباشه نگفتم طرف بیکار باشه نگفتم فقیر باشه نگفتم از صفر برن سر زندگی چون منم بگم شدنی نیست یکسری چیز ها واقعا اعتقاد قلبیم هست که ازدواج نباید با حساب کتاب باشه 

شما گفتی فقط عشق و علاقه مهمه و پول مهم نیس  خب این کیسی که من مثال زدمم عشق و علاقه داره اما ...

نگفتم پول مهم نیست گفتم پولداری مهم نیست بالاخره یه حداقل هایی لازمه و واقعا بی حساب کتاب بری جلو خدا بی حساب کتاب کمکت میکنه اینو تجربه کردم همیشه

2706