2737
2734
عنوان

تروخدا کمک

2328 بازدید | 53 پست

بچه ها بیشتراز دوهفته بود مریض بودم تازه خوب شدم بعد چندروزه الان لوزه هام باگوشم خیلی بدجور دردمیکنه یه طرف خوب میشه اون یکی طرف دردمیکنه چیزای سفید ازلوزم در میاد یه بار با دستم کندم دیگه نتونستم دیدم خیلی بوی بدی میده تروخدا بچه ها کمکم کنین خیلی درد دارم نمیتونم بخوابم

مامانم میگه دکتر گوش حلق نیست چند روز باید صبر کنی اما چندروزه دردمیکنه دیگه سرم داره مبارکه

از آمپولم وحشتناک میترسم نمیتونم 

بچه ها ینی واقعا دکتر نیست چندروز 

پس من چجوری تحمل کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

باید گلوت رو تمیز نگه داری

هرچیزی خوردی بلافاصله بعدش با ابنمک قرقره کن

انتی بیوتیک هم باید بگیری احتمالا قرص هست

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد، ببین چی میشه اون کس که یه جو از حق مردم خورد، کسایی که تو این دنیا حساب مارو پیچیدن، یه روزی هرکسی باشن حساباشونو پس میدن، عبادت از سر وحشت واسه عاشق عبادت نیست، پرستش راه تسکینِ پرستیدن تجارت نیست، سرِ آزادگی مردن ته دلداگی میشه، یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه، کنار سفره خالی یه دنیا آرزو چیدن، بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون میدن، نزار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه، خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی‌بخشه، کسایی که به هر راهی دارن روزیتو میگیرن، گمونم یادشون رفته همه یک روز میمیرن، جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم، همه یک روز میفهمن چه جوری زندگی کردی
2706