2737
2734
چه عالی افرین ب مدیریتت

مرسی عزیزم سلامت باشی .

آسون بگیری آسون میگدره دنیا .این عید هم مث یک روز معمولیه فقط نباید تحت تاثیر جو قرار گرفت . و اصلا هم خودم رو با بقیه مقایسه نمیکنم 

در سکوت به تلاشت ادامه بده . بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند...

دیگه اینقدر نمیشه ما ۱۵ تومان شیک ترین لباس ها هم خریدیم ۶ نفریم بزرگیم همه

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
20 میلیون جراحی بینی و33 میلیون پلی استیشن و10 میلیون ایمپلنت تو دوماه

ماهم وسایل خونه و کلی هزینه ایمپلنت دندان و کارای دیگه ی دندان و نمیدونم ژل صورت و ... خرج داشتیم که اونارو حساب نکردم

گاهی 

من هنوز حساب نکردم اما میدونم خیلی خرجم شد هم لباس هام گرون شد هم ۵ میلیون فقط پول رنگ و کراتین دادم و....میترسم بشینم حساب کنم الکی هم این ماه کلی پول رستوران دادیم حالم دیگه از عید بهم میخوره

2738

چطور این همه خرجتون شد؟ من پدرم بسیار اهل معاشرن و خونه بسیار پر فتو آمد هست باآجیل و مرغ و ماهی و گوشت و 6 نفر عید کلا هزینه خرید روی هم شد 20 میلیون. البته پدرم بزرگ فامیل و همیشه مهمون داریم. شما چطور انقد هزینتون شد 

اده چیز خاصیم نخریدم یه مانتو یه شال همین

نچ کم خرج داده ی ملیاردو فقط باس باش شال میخری🤪🤪

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

ما سالی 70تومن فک نکنم خرج کنیم 😐

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
مرسی عزیزم سلامت باشی . آسون بگیری آسون میگدره دنیا .این عید هم مث یک روز معمولیه فقط نباید تحت تاث ...

عزیزم من عادت دارم همه چیز برا بچه هام میخرم ک اگ جایی دیدن چشم و دل سیر رفتار کنن.

چون بچه هام شش ساله و دوساله اند.

اجیل گرفتم چندروزه براشون میارمند نوع شیرینی گرفتم تو خونه از همه چی سیراب بشن.

خیلی برامون مهمه تو مهمونی هول بازی در نیارن😁😅

2706