2737
2734
وسایل ماه رمضون چیه؟

شکر خرما روغن زعفران تخم شربتی و...اینا برای افطاری.البته این هزینه بغیر کیسه برنج بود

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا از ولخرجی حرفی نزدم اتفاقا از ساده ترین هزینه های یه ادم گفتم ک البته تو کشور ما شده آرزو. ...

همون خارجی هاش هم ابنطوری که استارتر گفته و شما دفاع میکنی خرج نمیکنند!!! به هیچ وجه!

ماهی هفتاد میلیون هزینه کردن آرزوی مردم نیست! 

مردم همون ماهی ۱۵ هم داشته باشند راضی هستند.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
ما هم خرجمون بالاست ولی واسه لباس و این چیزا خیلی کم خرج میکنیم داداشم که دائم ماشینش رو تقویت میکن ...

چه مارکی خریدید عزیزم؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
همون خارجی هاش هم ابنطوری که استارتر گفته و شما دفاع میکنی خرج نمیکنند!!! به هیچ وجه! ماهی هفتاد می ...

با ماهی پونزده تومن ارزوهای مردم براورده میشه؟!!!!

میدونی خط فقررو چند اعلام کردن؟

اینقدر حرفتون شوخیه که ادامه جوابتون رو نمیدم.

مسیولین یکی هستن شبیه شما قطعا

با ماهی پونزده تومن ارزوهای مردم براورده میشه؟!!!! میدونی خط فقررو چند اعلام کردن؟ اینقدر حرفتون ش ...

متاسفم برای طرز حرف زدنتون...من نمیگم خوبه ۱۵ میلیون. دارم میگم اوضاع مردم اونقدر داغونه که اغلبشون، به ماهی ۱۵ میلیون هم راضی هستند... ۷۰ میلیون جایی تو مغزشون نداره...

شما به اسم نقد و اعتراض اجازه‌ی هر بی‌ادبی‌ای رو به خودتون میدهید... متاسفم واقعا!

اگ همه این کارا ک گفتی رو میکنی محاله زیر پنجاه تومن خرجت شده باشه مگه اینکه از میوه فروشی سر کوچه ا ...

اینا ک شما گفتی لازمه ایا؟کرلتین کردن لازمه؟رستوران لازمه؟؟؟وقتی این همهههه ادم محتاج هست اینا واقعا لازم نیست

2738
عزیزم نظر شماست نظرتون محترمه. اما برای من و پدرش خیلی مهمه رفتار اجتماعیشون. قطعا هدف اول لذت برد ...

واقعا چقدر حرفاتون زشته ما تو جامعه ای زندگی میکنیم در حال حاضر که کلی ادم نیازمندن و زیر خط فقرن شماهم قطعا توی خانواده و اقوامتون دارید افرادی که وضع مالی ان چنان خوبی ندارند اونوقت بچه مگه عقلش کامله که بدون کجا هول نکنه کجا هول کنه؟بچه بچست اسمش روشه 

غذا ببینه میره سمتش تنقلات ببینه میره این دلیل بر گشنه بودن و بی تربیتی بچه نیست اونم تو این اوضاع 

طرزه فکره جهان سومی به شماها میگن یکم کتاب بخون لطفا خانم چشم و دل سیر