2733
2734
پدر من سیروز کبدی داره یعنی کبد بدبخت شده شده دیگه  ولی الحمدلله خوبه داروهاش مصرف میکنه رژیم ...

خداروشکر بادیدن پیامت یکم امیدوار شدم خواهری خدا خیرت بده

خدا به خودتو خانوادت مخصوصا پدرت سلامتی بده الهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو چرا قشنگم💔

دلم گرفته

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
امضات سراسر انرژی منفیه برای مامانت پاکش کن لطفا  به من گفتن همسرت 3 ماه بیشتر زنده نمیمونه از ...

واقعا؟مشکلشون چی بود

خداروشکر خدا به خودتو خانوادت سلامتی بده ابجی

خار مریم هرشب دم کن بخوره و زالو درمانی و حتما روغن های بازاری رو از خونه جمع کن ۲ ماهه همه چیز خوب ...

چشم ابجی

الان خیلی رعایت میکنه

دعاکن واسش

2738
توحرم امام رضاروبروی ضریح مطهرنشستم دعامیکنم امام رضاامشب بهت عیدی سلامتی مامانتوبده...

خوشبحالت دورت بگردم توروخدا سلامتی مامانمو واسم بگیر ابجی اشکام همینجوری دارن میریزن

بمیرم برای دلت 😭😭بیا بغلم 🫂

خدانکنه زنده باشی🙂♥️🫂

خواستی بیا تاپیکم همه واسه هم دعا میکنیم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
واقعا؟مشکلشون چی بود خداروشکر خدا به خودتو خانوادت سلامتی بده ابجی

سرطان لوزالمعده .یعنی بدترین نوع سرطان .

سلامت باشی عزیزم . پیش خدا کاری نداره من معجزشو به چشم دیدم .روحیه قوی مامان و اطرافیان خیلی مهمه روزای سخت میگذره. سال پر از سلامتی و دل خوش برات آرزو میکنم  

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706