2737
2734
خوشبحالت دورت بگردم توروخدا سلامتی مامانمو واسم بگیر ابجی اشکام همینجوری دارن میریزن

غصه نخور الان میرم ب نیتت ی دور زیارت میکنم دورآقا انشالله ک چیزی نیس خودتوغصا نده

سرطان لوزالمعده .یعنی بدترین نوع سرطان . سلامت باشی عزیزم . پیش خدا کاری نداره من معجزشو به چشم دید ...

چقد سخت خداروشکر خوب شدن خیلی خوشحالم

کاش خدا واسه مامان منم بخواد

مامانم روحیه نداره 💔🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رفتم ب نیتت پیش امام رضا کلی اشک ریختموسفارشتوکردم.‌‌..انشالله ک خودت خبرسلامتی مامانتوبهم بدی

چقد مهربونی بخدا

کاش پیشت بودم بغلت میکردم دستتو میبوسیدم

بخدا اگه خبر خوب بشنونم اولین نفر تو سایت میام پیش خودت خبرشو میدم دورت بگردم

چقد سخت خداروشکر خوب شدن خیلی خوشحالم کاش خدا واسه مامان منم بخواد مامانم روحیه نداره 💔🖤

حتما میخواد منتظر خبرای خوب هستم ازت 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
چقد مهربونی بخدا کاش پیشت بودم بغلت میکردم دستتو میبوسیدم بخدا اگه خبر خوب بشنونم اولین نفر تو سای ...

وظیفمه عزیزم...فقدبرامنم دعاکن ک شوهرم کارش درست بشهوهرچ زودتربرم سرخونه زندگیموبچه داربشم😭

2738

سلام گلم،امضاتون رو دیدم و گفتم یه احوالی از مامان بپرسم، انشالله به حق همین شب و روزهای عزیز خدا سلامتی کامل رو به مامان مهربونت برگردونه و دلتون شاد شه،الان چطوره؟جواب آزمایشش رو گرفتید؟

خداحفظت کنه الهی

سلام اسی جان

جواب آزمایش مامان خوب بوده انشالله؟

حالشون چطوره؟

فرقی نمی کند آغازِ هفته باشد یا پایانش …صبح باشد یا شب … بذرِ امید ؛نه وقت می شناسد ،نه موقعیت …هر وقت بکاری ؛شبیهِ لوبیایِ سحر آمیز ،با اولین طلوعِ آفتابِ خواستن ؛جوانه می زند …و تا آسمانِ موفقیت و توانستن ،اوج می گیرد …هرگز نا امید نباش … !!!نا امیدی ، تیشه ی بی رحمی ست ؛به جانِ ریشه ی شعور و خوشبختی ات …پس تا دیر نشده ،بذرِ جادوییِ امیدت را بکار ،و معجزه هایت را درو کن … !    
2706