2737
2734

لطفا بگین 

توشه تون چیه؟

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
سعی کردم به اطرافیان خوبی کنم حتی اونایی که اذیتم کردن و باعث ناراحتیم شدن

خدا قبول کنه

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

اگر منظورت نماز و ... ایناس به هیچکدوم اعتقاد ندارم 

من فقط سعی میکنم به هیچکس آسیب نزنم دل کسی رو نشکونم و تا جایی که از دستم بر میاد کمک کننده باشم حتی اگر کسی برام اینجوری نباشه 

سعی میکنم انسان باشم و اداشو در نیارم همین 

مَن با دیوانِگی عَجینَم...
اگر منظورت نماز و ... ایناس به هیچکدوم اعتقاد ندارم  من فقط سعی میکنم به هیچکس آسیب نزنم دل ...

وای دمت گرم. دقیقا منم ب نماز و و و اعتقادی ندارم فقط میگم. انسان باشم. انسانیت داشته باشم 

اگر منظورت نماز و ... ایناس به هیچکدوم اعتقاد ندارم  من فقط سعی میکنم به هیچکس آسیب نزنم دل ...

نه عزیز

منظورم همه چی بود

2706