2737
2739
عنوان

تا الان برای اخرتتون چیکاراکردین ماندگارباشه باقیات...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 28 پست
وای دمت گرم. دقیقا منم ب نماز و و و اعتقادی ندارم فقط میگم. انسان باشم. انسانیت داشته باشم 

قرآن خدا رو که قبول دارید ؟؟؟همون خدا گفته نماز و روزه واجبه

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »
دست چندتا نیازمندو گرفتیم از دعاهاشون به همه چی رسیدیم 

خوش به حالت خدا به منم توفیق شوبده الهی امین

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون فکر می کنم اخرش که چی بعد۱۰۰سال هم که شده بایدبریم ...مثلا اخر اون صدسال همین فرداست حالاچیکارکنم نکنه ...

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

چقدر جملت تکان دهنده بود برام 

حقیقتش هیچی 

فقط ی مبلغی ماهانه میدم برای توسعه مساجد 

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2731
چقدر جملت تکان دهنده بود برام  حقیقتش هیچی  فقط ی مبلغی ماهانه میدم برای توسعه مساجد&nbs ...

خدا خیرت بده 

منم دوس دارم به مدارس کمک کنم

خدا خیرت بده  منم دوس دارم به مدارس کمک کنم

منم هم مدارس هم مراکز درمانی

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

خیلی دوس داشتم همه بیان بگن برام انرژی می شد ..‌

ایده های جدیدمی گرفتم ...

2738
خیلی دوس داشتم همه بیان بگن برام انرژی می شد ..‌ ایده های جدیدمی گرفتم ...

نماز شب خیلی خوبه آرامش عجیب ثوابش هم انقدر زیاده که تعیین نشده چقدر ثواب داره یعنی بی نهایت و قرآن هم عالیه

مثلا بعد از نماز واجب ۲ رکعت نماز بخونیم با ۱۰۰ صلوات و تسبیحات فاطمه زهرا هدیه کنیم به حضرت ولیعصر صاحب الزمان وقتی هدیه به دستشون میرسه میگه عه فلانی به یاده من بوده و برامون دعا میکنه

چقدر جملت تکان دهنده بود برام  حقیقتش هیچی  فقط ی مبلغی ماهانه میدم برای توسعه مساجد&nbs ...

خدابرادرتو رحمت کنه وبه قلبتون آرامش بده خیلی ناراحت شدم واسش،الفاتحه🖤

مرا هزار امیداست،وهر هزار تویی مهربان پروردگارم🌼
خدابرادرتو رحمت کنه وبه قلبتون آرامش بده خیلی ناراحت شدم واسش،الفاتحه🖤

ممنونم عزیز دل 

منم برای شما و حاجت هاتون آیت الکرسی میخونم