2737
2739

دیگه ماخانوادگی گرفتارشدیم ...باهیچی دارویی سردردش اروم نمی شه ...بخصوص سمت پیشونی چندروز طول کشید خوب بین ..؟!بیمارستانم که دیگه الان نیروکم داره خودم دیروز باگوش خودم شنیدم یه دکترمی گفت اصلا پذیرش بستری نکن مگه نیاز به احیاداشته باشه اخه دکتر نداشتن حتی یخش اورژانس بیمارستان بوعلی بودم

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

با اجازه استارتر عزیزم  . بچه ها تایپیک جدید زدم درمورد کارا و رسمای خوبی  که موقع سال تحویل انجام دادید و تجربه شدس همتون بیایید کلی جیزای خوب یاد بگیریم برا امسال 🥰😍😇🙈🍀

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10606542/بیایید-از-کارا-و-رسمایی-که-برا-سال-

بگو ببینم مشکل چیه؟

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من گرفتم ‌واقعا سر دردش افتضاح.

عناب بخور. و کلا باید دوره اش بگذره

نی نی سایت اسمش سایت بارداریه من جز خاله زنکی و پریدن به همدیگه و عقده ای بودن چیزی ندیدم. یاد سالهای پیش بخیر کاربرهایی بودن که کلی تجربه خوب بهت یاد میدادن
2740

ببین من کارورزی پزشکیم ... میتونم برات نسخه الکترونیک بزنم اگه خواستی تو پیاما برام کد ملی رو بفرست ولی قبلش بجز سردرد چه مشکلی داری ؟

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.
امپول مسکن هم اثر نداشت؟

نه عزیز خودمم تعجب کردم درحالی که مادرم سرطان ریه داشت بجای مورفین هرازگاهی کترورال می زدیم کمی اروم می شد برامن هیچی...

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
ببین من کارورزی پزشکیم ... میتونم برات نسخه الکترونیک بزنم اگه خواستی تو پیاما برام کد ملی رو بفرست ...

ببخشیدبچه های من آبریزش بینی دارن یعنی مثل عفونت هستش شب هایکم سرفه دارن پسرمم چشماش امروزیکم عفونت کرده بودمیشه بگین چه دارویی بدم بهشون میترسم عفونت داشته باشن 

ببخشیدبچه های من آبریزش بینی دارن یعنی مثل عفونت هستش شب هایکم سرفه دارن پسرمم چشماش امروزیکم عفونت ...

ابریزش بینی سبز؟

اول بچم مریض شد یه هفته بیشتر بعدش من خودم چندروزمی شه اما۴روز سردرد شدید...الانم همسرم افتاده انقدر دارو جمع کردیم دور خودمون که نگو اما اصلا اثرنداره درحالی که مت سالی یه مسکن هم نمی خوردم!!!!ناپروکسین استامنوفن ،چرک خشک کن های قوی امپوا مسکن ...نروبیرون...

ببخشیدبچه های من آبریزش بینی دارن یعنی مثل عفونت هستش شب هایکم سرفه دارن پسرمم چشماش امروزیکم عفونت ...

چند وقته ؟ سرفه خشک یا خلط دار ؟ چشماش زرد نیست ؟ سنشون رو هم بگو

2706